Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka

cena
14,28 zł
Producent Hydrex
Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępna ilość
Brak produktu

Opis produktu

Cholesterol TEST jest domowym narzędziem diagnostycznym, umożliwiającym samodzielną kontrolę poziomu cholesterolu we krwi, którego prawidłowe stężenie wynosi < 200 mg/dl. Badanie pozwala ustalić czy wyniki pozostają w normie.

Opakowanie testu zawiera:

  • sterylny nakłuwacz,
  • test zapakowany w foliową kopertę,
  • środek pochłaniający wilgoć.


Wskazania

Test dla każdego do profilaktycznego sprawdzania poziomu cholesterolu we krwi, dla osób z nadciśnieniem tętniczym, dla osób po 40 roku życia skarżących się na złe samopoczucie, częste bóle głowy, dla osób po 40 roku życia skarżących się na duszności, bóle w klatce piersiowej, szybkie męczenie się.

Działanie

HYDREX Cholesterol Test pozwala na szybkie, łatwe i samodzielne oznaczenie poziomu cholesterolu. Test wykonuje się z krwi pobranej z palca, wystarczy nakłuć palec i nanieść powstałą kroplę krwi na pole testowe. Za prawidłowy poziom cholesterolu we krwi uważa się wartości cholesterolu poniżej 200 mg/dl. Podwyższony poziom cholesterolu (powyżej 200 mg/dl) jest jednym z głównych czynników ryzyka miażdżycy, która w konsekwencji prowadzi do zawału serca i udaru mózgu. Na poziom cholesterolu w organizmie mają wpływ: dieta, palenie tytoniu, tryb życia, stres, cukrzyca, różne inne choroby, a także ciąża. Opakowanie zawiera 1 pasek testowy.

Dawkowanie

Cholesterol TEST najlepiej wykonać rano, będąc na czczo. Myjemy dokładnie ręce, a następnie za pomocą nakłuwacza przebijamy skórę palca. Kroplę krwi umieszczamy na polu testowym a po odczekaniu 3 minut, usuwamy folię zabezpieczającą. Odczytujemy wyniki i porównujemy go do znajdującej się na teście skali. 

Analiza wyników:

Wynik na teścieInterpretacja

 

Poniżej 200 mg/dl (5,2 mmol/l)

 

Gratulujemy! Poziom Twojego cholesterolu jest w normie, a zagrożenie chorobami serca nieznaczne. Kolejne badanie przeprowadź za rok.

 

W przedziale: 200 – 250 mg/dl (5,2 – 6,5 mmol/l)

 

Wynik Twojego cholesterolu jest granicznie wysoki i rodzi ryzyko chorób serca. Badanie powtórz w czasie od 1 do 8. tygodni. Jeśli wyniki nie ulegną zmianie lub będą wyższe, udaj się do lekarza.

 

Powyżej 250 mg/dl (6,5 mmol/l)

 

Wynik oznacza zbyt wysoki wynik cholesterolu i duże zagrożenie chorobami serca. Jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem.

Opinie o Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka

Ela

Bardzo dobry produkt, działa prawidłowo.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.