Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka

cena
14,06 zł
Ilość:
Producent Hydrex
Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Cholesterol TEST jest domowym narzędziem diagnostycznym, umożliwiającym samodzielną kontrolę poziomu cholesterolu we krwi, którego prawidłowe stężenie wynosi < 200 mg/dl. Badanie pozwala ustalić czy wyniki pozostają w normie.

Opakowanie testu zawiera:

  • sterylny nakłuwacz,
  • test zapakowany w foliową kopertę,
  • środek pochłaniający wilgoć.


Wskazania

Test dla każdego do profilaktycznego sprawdzania poziomu cholesterolu we krwi, dla osób z nadciśnieniem tętniczym, dla osób po 40 roku życia skarżących się na złe samopoczucie, częste bóle głowy, dla osób po 40 roku życia skarżących się na duszności, bóle w klatce piersiowej, szybkie męczenie się.

Działanie

HYDREX Cholesterol Test pozwala na szybkie, łatwe i samodzielne oznaczenie poziomu cholesterolu. Test wykonuje się z krwi pobranej z palca, wystarczy nakłuć palec i nanieść powstałą kroplę krwi na pole testowe. Za prawidłowy poziom cholesterolu we krwi uważa się wartości cholesterolu poniżej 200 mg/dl. Podwyższony poziom cholesterolu (powyżej 200 mg/dl) jest jednym z głównych czynników ryzyka miażdżycy, która w konsekwencji prowadzi do zawału serca i udaru mózgu. Na poziom cholesterolu w organizmie mają wpływ: dieta, palenie tytoniu, tryb życia, stres, cukrzyca, różne inne choroby, a także ciąża. Opakowanie zawiera 1 pasek testowy.

Dawkowanie

Cholesterol TEST najlepiej wykonać rano, będąc na czczo. Myjemy dokładnie ręce, a następnie za pomocą nakłuwacza przebijamy skórę palca. Kroplę krwi umieszczamy na polu testowym a po odczekaniu 3 minut, usuwamy folię zabezpieczającą. Odczytujemy wyniki i porównujemy go do znajdującej się na teście skali. 

Analiza wyników:

Wynik na teścieInterpretacja

 

Poniżej 200 mg/dl (5,2 mmol/l)

 

Gratulujemy! Poziom Twojego cholesterolu jest w normie, a zagrożenie chorobami serca nieznaczne. Kolejne badanie przeprowadź za rok.

 

W przedziale: 200 – 250 mg/dl (5,2 – 6,5 mmol/l)

 

Wynik Twojego cholesterolu jest granicznie wysoki i rodzi ryzyko chorób serca. Badanie powtórz w czasie od 1 do 8. tygodni. Jeśli wyniki nie ulegną zmianie lub będą wyższe, udaj się do lekarza.

 

Powyżej 250 mg/dl (6,5 mmol/l)

 

Wynik oznacza zbyt wysoki wynik cholesterolu i duże zagrożenie chorobami serca. Jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem.

Opinie o Domowe Laboratorium Cholersterol test na poziom cholesterolu we krwi 1 sztuka

Ela

Bardzo dobry produkt, działa prawidłowo.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.