product-image
Domowe Laboratorium Pink Strumieniowy Super Czuły test ciążowy strumieniowy 1 sztuka
2.98 zł
Domowe Laboratorium Pink Strumieniowy Super Czuły test ciążowy strumieniowy 1 sztuka

Domowe Laboratorium Pink Strumieniowy Super Czuły test ciążowy strumieniowy 1 sztuka

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(5)


Producent
Pojemność
1szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 2.98 zł


Dostępny

2.98 zł

Opis

Pink Strumieniowy Super Czuły jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży. Czułość testu Pink Strumieniowy Super Czuły została ustawiona na 10 mIU/ml.
Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test.

Wykonanie badania testem Pink Strumieniowy Super Czuły jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym uzyskuje się w czasie 1-4 minut.

Skład

Opakowanie zawiera wyposażenie niezbędne do wykonania jednego badania:

1 foliową szczelnie zamkniętą kopertkę, w której znajduje się: 1 test strumieniowy i 1 środek pochłaniający wilgoć, instrukcję wykonania testu.

Dawkowanie

Do badania najlepiej nadaje się mocz poranny, ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG.

1. Tuż przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z kopertki wyjmij test strumieniowy i zapoznaj się z jego budową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do domowych śmieci.
2. Zdejmij nasadkę i skieruj końcówkę testu pod strumień moczu na co najmniej 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia i zanurzyć w nim na co najmniej 10 sekund samą końcówkę testu.
3. Po wyjęciu końcówki testu z badanego moczu, nałóż z powrotem nasadkę i umieść test na poziomej powierzchni tak, aby widoczne były obydwa okienka testu. Obserwuj przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C testu. Odczekaj, aż w okienkach pojawią się barwne prążki.
4. Wynik testu odczytaj po czasie 1 do 4 minut od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu.
5. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekaj jeszcze 1 minutę.

Wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut nie należy brać pod uwagę.

Wynik ujemny (brak ciąży)
Wynik jest negatywny, gdy pojawia się pasek kontrolny C, natomiast brak paska testowego T. Taki wynik w 99,9% oznacza, że najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży.

Wynik dodatni (ciąża)
Wynik jest pozytywny w momencie pojawienia się dwóch wyraźnych pasków na płytce testowe, a więc zarówno w strefie testowej T, jak i w strefie kontrolnej C. Intensywność barwy paska T lub C nie ma najmniejszego znaczenia. Taki wariant wynikowy wskazuje z dużym prawdopodobieństwem, że jesteś w ciąży. Aby potwierdzić ten stan, udaj się do lekarza specjalisty.

Wynik nieważny
Wynik możesz uznać za nieważny, jeżeli nie pojawi się żaden pasek lub wyświetli się jedynie prążek strefy testowej T. Wówczas najlepiej jest powtórzyć badanie, używając nowego testu ciążowego zgodnie z dołączoną do niego instrukcją obsługi.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Agnieszka
Nie wiem, co oznacza, że to Strumieniowy test ciążowy, ale nigdy się nie pomylił, zawsze wynik negatywny na moje szczęście. Zawsze mam jakiś w zapasie w lodówce.

ocena ocena ocena ocena ocena
Marcia
Strumieniowy test ciążowy jest najlepszy!! Nie trzeba się bawić w te dziwne pipetki :P Robisz siku i po sprawie, prostsze niż się spodziewałam

ocena ocena ocena ocena ocena
Kuba
na moje nieszczęście testy są dobre, kupiłem dziewczynie 3 i wszystkie powiedziały to samo, co później ginekolog. Pora znaleźc pracę

ocena ocena ocena ocena ocena
Ewelina
Bardzo bardzo skuteczny, zrobiłam 3 i wszystkie wyszły POZYTYWNE!! Tak się ciesze że mogłabym ucałować producenta :D Wynik pozytywny zaledwie 2 dni po planowanej miesiączce. Pink to naprawdę Super Czuły ! test ciążowy, polecam każdej przyszłej mamie.

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
Ten test ciążowy pink jest łatwy w użyciu i naprawdę prosty w odczycie. Przede wszystkim też jest super czuły, więc wynik jest wiarygodny. Pink test jest także ekspresowy, ponieważ wynik pojawia się już w czasie 1-4 minut. Test ciążowy pink ma same pozytywne opinie w internecie, jest często wybierany przez kobiety również ze względu na niską cenę!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem