Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Hydrex
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępność

Spis treści:

Domowe Laboratorium Pink test ciążowy płytkowy 1 sztuka Opis

Test ciążowy Pink to łatwe w użyciu i dokładne narzędzie, które pozwala przeprowadzić kobietom podejrzewającym ciążę szybkie badanie diagnostyczne, a wszystko to przy zachowaniu komfortu i pełnej prywatności. Za pomocą testu sprawdzamy stężenie hormonu hCG, który pojawia się w moczu kobiet w ciąży. Czułość diagnostyczna testu to 25 mIU/ml, a jego dokładność wynosi aż 99,9%.

Domowe Laboratorium Pink test ciążowy płytkowy 1 sztuka Działanie

Wynik testu w postaci dwóch (wynik pozytywny) lub jednego (wynik negatywny) barwnego prążka na płytce testowej można odczytać już po 2 minutach.
Badanie testem ciążowym Pink TEST najlepiej wykonać pierwszego dnia po terminie spodziewanej miesiączki.
Dokładność testu odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi 99,9%

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Działanie

Wynik testu w postaci dwóch (wynik pozytywny) lub jednego (wynik negatywny) barwnego prążka na płytce testowej można odczytać już po 2 minutach.Badanie testem ciążowym Pink TEST najlepiej wykonać pierwszego dnia po terminie spodziewanej miesiączki.Dokładność testu odpowiada testowi laboratoryjnemu i wynosi 99,9%

Małgorzata
Używałam i potwierdzam, że test działa. U mnie się wszystko sprawdziło.

Sylwia
Test ciążowy pink to jeden z najlepszych testów ciążowych. Jest szybki w obsłudze, super czuły i co najważniejsze wiarygodny. Pink test ciążowy pokazuje wynik już po 2 minutach. Co więcej, pink test posiada pojemniczek na mocz, dzięki któremu można go wykonać nie tylko w domowych warunkach. Cena bardzo korzystna. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.