Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Hydrex
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępność

Spis treści:

Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka Opis

Szybki i wysoce czuły test ciążowy służący do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży.

Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka Wskazania

Test ciążowy, wykrywający wczesną ciążę.

Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka Działanie

Interpretacja wyników testu:

Wynik ujemny (brak ciąży) - Pojawia się prążek kontrolny C, prążek testowy T nie pojawia się. Taki wynik testu wskazuje, że prawdopodobnie nie jesteś w ciąży.

Wynik dodatni (ciąża) - Pojawiają się dwa wyraźne prążki: w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywność barwy T i kontrolnej C. Intensywność barwy prążka T jest taka sama, słabsza lub silniejsza niż intensywność barwy prążka C. Taki wynik wskazuje, że prawdopodobnie jesteś w ciąży.

Wynik nieważny - W przypadku, gdy nie pojawia się żaden prążek lub pojawia się tylko prążek testowy T, wynik testu jest nieważny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu ciążowego, ściśle przestrzegając instrukcji użycia.

Dokładność laboratoryjna 99,9%.

Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka Dawkowanie

Końcówkę plastikowej pipetki zanurz w badanym moczu. Ściskając górną część pipetki, napełnij ją moczem.
Odmierz powoli 3 pełne krople moczu do owalnego okienka na płytce testowej.
Wynik testu odczytaj po czasie 2 do 5 minut na płytce testowej.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Test ciążowy, wykrywający wczesną ciążę.

Działanie

Interpretacja wyników testu: Wynik ujemny (brak ciąży) - Pojawia się prążek kontrolny C, prążek testowy T nie pojawia się. Taki wynik testu wskazuje, że prawdopodobnie nie jesteś w ciąży. Wynik dodatni (ciąża) - Pojawiają się dwa wyraźne prążki: w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywność barwy T i kontrolnej C. Intensywność barwy prążka T jest taka sama, słabsza lub silniejsza niż intensywność barwy prążka C. Taki wynik wskazuje, że prawdopodobnie jesteś w ciąży. Wynik nieważny - W przypadku, gdy nie pojawia się żaden prążek lub pojawia się tylko prążek testowy T, wynik testu jest nieważny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu ciążowego, ściśle przestrzegając instrukcji użycia. Dokładność laboratoryjna 99,9%.

Gosia
To bardzo czuły i wiarygodny test ciążowy. Najlepsza cena w Waptece, ma on dobre opinie w internecie. Czytelna instrukcja obsługi pozwala na jego szybkie wykonanie. Zdecydowanie polecam Hydrex Test ciążowy płytkowy!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.