product-image
Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka
2.49 zł
Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka

Hydrex Test ciążowy płytkowy 1 sztuka

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
1szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 2.49 zł

Dostępny

2.49 zł

Opis

Szybki i wysoce czuły test ciążowy służący do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży.

Wskazania

Test ciążowy, wykrywający wczesną ciążę.

Działanie

Interpretacja wyników testu:

Wynik ujemny (brak ciąży) - Pojawia się prążek kontrolny C, prążek testowy T nie pojawia się. Taki wynik testu wskazuje, że prawdopodobnie nie jesteś w ciąży.

Wynik dodatni (ciąża) - Pojawiają się dwa wyraźne prążki: w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywność barwy T i kontrolnej C. Intensywność barwy prążka T jest taka sama, słabsza lub silniejsza niż intensywność barwy prążka C. Taki wynik wskazuje, że prawdopodobnie jesteś w ciąży.

Wynik nieważny - W przypadku, gdy nie pojawia się żaden prążek lub pojawia się tylko prążek testowy T, wynik testu jest nieważny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu ciążowego, ściśle przestrzegając instrukcji użycia.

Dokładność laboratoryjna 99,9%.

Dawkowanie

Końcówkę plastikowej pipetki zanurz w badanym moczu. Ściskając górną część pipetki, napełnij ją moczem.
Odmierz powoli 3 pełne krople moczu do owalnego okienka na płytce testowej.
Wynik testu odczytaj po czasie 2 do 5 minut na płytce testowej.

Producent

Postać

Stosowanie

Test ciążowy, wykrywający wczesną ciążę.

Działanie

Interpretacja wyników testu: Wynik ujemny (brak ciąży) - Pojawia się prążek kontrolny C, prążek testowy T nie pojawia się. Taki wynik testu wskazuje, że prawdopodobnie nie jesteś w ciąży. Wynik dodatni (ciąża) - Pojawiają się dwa wyraźne prążki: w strefie testowej T i kontrolnej C. Intensywność barwy T i kontrolnej C. Intensywność barwy prążka T jest taka sama, słabsza lub silniejsza niż intensywność barwy prążka C. Taki wynik wskazuje, że prawdopodobnie jesteś w ciąży. Wynik nieważny - W przypadku, gdy nie pojawia się żaden prążek lub pojawia się tylko prążek testowy T, wynik testu jest nieważny i należy powtórzyć badanie używając nowego testu ciążowego, ściśle przestrzegając instrukcji użycia. Dokładność laboratoryjna 99,9%.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Gosia
To bardzo czuły i wiarygodny test ciążowy. Najlepsza cena w Waptece, ma on dobre opinie w internecie. Czytelna instrukcja obsługi pozwala na jego szybkie wykonanie. Zdecydowanie polecam Hydrex Test ciążowy płytkowy!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem