Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Novamed
Adres

Novamed Sp. z o.o., ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź, NIP: 732-10-04-353, REGON: 470974353

Pojemność 1 szt.
Postać Ciśnieniomierz
Dostępność

Spis treści:

Ciśnieniomierz elektryczny MEDEL ELITE 1 sztuka Wskazania

 Ciśnieniomierz automatyczny MEDEL ELITE z funkcją T3

 
- funkcja T3, która podaje uśrednioną wartość 3 ostatnich pomiarów
- duży, czytelny i podświetlany ciekłokrystaliczny ekran o powierzchni 90 cm2
- zatwierdzony przez ESH (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego)IHB   
- wskaźnik nieregularnej pracy serca (IHB)
- bardzo cichy
- aż 5 lat gwarancji!
- 60 pozycji pamięci
- mankiet w standardowym rozmiarze 22-30 cm
- w pełni automatyczny pomiar przy użyciu jednego przycisku
- spełnia normę CE 0123 (dyrektywa wyrobów medycznych MDD/93/42/EWG)
 
Ciśnieniomierz automatyczny MEDEL ELITE jest najwyższej jakości urządzeniem medycznym. Został zaprojektowany z myślą o wszystkich członkach Twojej rodziny. Komfort i wiarygodność pomiaru wspiera funkcja T3, a duży i czytelny wyświetlacz LCD 90 cm2, z możliwością dodatkowego podświetlenia, umożliwia dokładne odczytanie wyników, nawet w trudnych dla ludzkiego oka warunkach.
 
Z ciśnieniomierzem MEDEL ELITE przy zastosowaniu metody oscylometrycznej zmierzysz ciśnienie skurczowe, rozkurczowe oraz tętno. Ciśnieniomierz posiada własną pamięć, aż do 60 wyników, dzięki temu można swobodnie porównywać pomiary aktualne z poprzednimi.
 
W oscylometrycznej metodzie pomiaru, z której korzystają automatyczne ciśnieniomierze Medel, technologia Fuzzy Logic jest wykorzystywana do filtrowania zakłóceń powstałych w wyniku ruchów pacjenta, a także związanych z nieregularną pracą serca. W efekcie pozwala to otrzymać poprawne i wiarygodne wyniki pomiaru.
 
Do urządzenia dołączony jest oryginalny mankiet Medel Standard 22-30 cm. W specjalnej ofercie dostępne dodatkowe większe mankiety L (30-42 cm) lub XL (42-48 cm).
 
Ciśnieniomierz MEDEL ELITE jest urządzeniem medycznym klasy IIa certyfikowanym zgodnie z dyrektywą MDD/93/42/EWG (norma CE 0123). Rekomendowany przez ESH (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego), objęty jest 5 letnią gwarancją.

Ciśnieniomierz elektryczny MEDEL ELITE 1 sztuka Dodatkowe

5 lat gwarancji. Mankiet: 22-30cm. W razie problemów z urządzeniem należy odesłać je z karta gwarancyjną i dowodem zakupu do producenta

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

 Ciśnieniomierz automatyczny MEDEL ELITE z funkcją T3   - funkcja T3, która podaje uśrednioną wartość 3 ostatnich pomiarów - duży, czytelny i podświetlany ciekłokrystaliczny ekran o powierzchni 90 cm2 - zatwierdzony przez ESH (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego)IHB    - wskaźnik nieregularnej pracy serca (IHB) - bardzo cichy - aż 5 lat gwarancji! - 60 pozycji pamięci - mankiet w standardowym rozmiarze 22-30 cm - w pełni automatyczny pomiar przy użyciu jednego przycisku - spełnia normę CE 0123 (dyrektywa wyrobów medycznych MDD/93/42/EWG)   Ciśnieniomierz automatyczny MEDEL ELITE jest najwyższej jakości urządzeniem medycznym. Został zaprojektowany z myślą o wszystkich członkach Twojej rodziny. Komfort i wiarygodność pomiaru wspiera funkcja T3, a duży i czytelny wyświetlacz LCD 90 cm2, z możliwością dodatkowego podświetlenia, umożliwia dokładne odczytanie wyników, nawet w trudnych dla ludzkiego oka warunkach.   Z ciśnieniomierzem MEDEL ELITE przy zastosowaniu metody oscylometrycznej zmierzysz ciśnienie skurczowe, rozkurczowe oraz tętno. Ciśnieniomierz posiada własną pamięć, aż do 60 wyników, dzięki temu można swobodnie porównywać pomiary aktualne z poprzednimi.   W oscylometrycznej metodzie pomiaru, z której korzystają automatyczne ciśnieniomierze Medel, technologia Fuzzy Logic jest wykorzystywana do filtrowania zakłóceń powstałych w wyniku ruchów pacjenta, a także związanych z nieregularną pracą serca. W efekcie pozwala to otrzymać poprawne i wiarygodne wyniki pomiaru.   Do urządzenia dołączony jest oryginalny mankiet Medel Standard 22-30 cm. W specjalnej ofercie dostępne dodatkowe większe mankiety L (30-42 cm) lub XL (42-48 cm).   Ciśnieniomierz MEDEL ELITE jest urządzeniem medycznym klasy IIa certyfikowanym zgodnie z dyrektywą MDD/93/42/EWG (norma CE 0123). Rekomendowany przez ESH (Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego), objęty jest 5 letnią gwarancją.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.