Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 15 g
Postać Krem
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Undofen Max 10 mg/g krem 15g Opis

Undofen Max to produkt leczniczy w postaci kremu, przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę. Działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki grzybów wywołujących schorzenia skóry u ludzi. Umożliwia leczenie grzybicy skóry poprzez działanie na źródło problemu, a jednocześnie łagodzi nieprzyjemne objawy choroby takie jak świąd, ból wywołany pękającą skórą i nieprzyjemny zapach.. Undofen Max to lek na grzybicę bez recepty.

Undofen Max 10 mg/g krem 15g Skład

Substancją czynną leku jest terbinafiny chlorowodorek. 1 gram kremu zawiera 10 mg terbinafiny chlorowodorku. Pozostałe składniki kremu (substancje pomocnicze) to: izopropylu mirystynian, alkohol cetostearylowy, olbrot syntetyczny, sorbitanu stearynian, polisorbat 60, alkohol benzylowy, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.

Undofen Max 10 mg/g krem 15g Wskazania

Krem przeznaczony jest do leczenia zakażeń grzybiczych skóry wywołanych przez dermatofity. . Undofen Max to lek na grzybicę stóp, grzybicę fałdów skórnych oraz grzybicę skóry gładkiej. Wskazaniem do zastosowania leku jest również łupież pstry.

Undofen Max 10 mg/g krem 15g Działanie

Krem Undofen Max zawiera substancję czynną terbinafinę, stosowaną na zakażenia grzybicze skóry, która działa grzybobójczo na dermatofity oraz pleśnie i niektóre grzyby dimorficzne. Na drożdżaki, w zależności od gatunku, działa grzybobójczo lub grzybostatycznie (hamuje wzrost grzybów).

Kuracja nie trwa długo. Poprawę objawów klinicznych z reguły uzyskuje się już po kilku dniach. 

Czas leczenia:

- Grzybica stóp, fałdów skórnych, skóry gładkiej – 7 dni

- Łupież pstry – 14 dni.  

Undofen Max 10 mg/g krem 15g Dawkowanie

Dzięki Undofen Max leczenie grzybicy skóry jest bardzo proste. Lek przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przed nałożeniem kremu należy dokładnie oczyścić i osuszyć powierzchnię skóry. Następnie należy nanieść, delikatnie wcierając, cienką warstwę kremu na chorobowo zmienione miejsca na skórze i wokół nich. Jeżeli zmiany chorobowe znajdują się w fałdach skórnych, np. między palcami, w pachwinach, między pośladkami lub pod piersiami, można dodatkowo nałożyć opatrunek z gazy – szczególnie na noc. 

W przypadku osób dorosłych (powyżej 18. roku życia) lek na grzybicę Undofen Max można stosować raz lub dwa razy na dobę. U pacjentów w podeszłym wieku nie ma konieczności zmiany dawkowania.

Leczenie należy kontynuować do końca zalecanego okresu. 

Nieregularne stosowanie produktu leczniczego lub przedwczesne przerwanie leczenia grozi nawrotem choroby.

Undofen Max 10 mg/g krem 15g Przeciwwskazania

Lek na grzybicę Undofen Max nie powinien być stosowany u osób z nadwrażliwością na terbinafinę lub którąkolwiek substancję pomocniczą.

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Krem przeznaczony jest do leczenia zakażeń grzybiczych skóry wywołanych przez dermatofity. . Undofen Max to lek na grzybicę stóp, grzybicę fałdów skórnych oraz grzybicę skóry gładkiej. Wskazaniem do zastosowania leku jest również łupież pstry.

Działanie

Krem Undofen Max zawiera substancję czynną terbinafinę, stosowaną na zakażenia grzybicze skóry, która działa grzybobójczo na dermatofity oraz pleśnie i niektóre grzyby dimorficzne. Na drożdżaki, w zależności od gatunku, działa grzybobójczo lub grzybostatycznie (hamuje wzrost grzybów).Kuracja nie trwa długo. Poprawę objawów klinicznych z reguły uzyskuje się już po kilku dniach. Czas leczenia:- Grzybica stóp, fałdów skórnych, skóry gładkiej – 7 dni- Łupież pstry – 14 dni.  

Kluczowy składnik

chlorowodorek terbinafiny

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

na skórę

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.