Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 30 ml
Postać Spray
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Undofen Max 10 mg/g Spray 30 ml Opis

Produkt leczniczy Undofen Max Spray to wygodny w zastosowaniu spray na grzybicę skóry. Lek zawiera substancję czynną terbinafinę, stosowaną na zakażenia grzybicze skóry, która działa przeciwgrzybiczo na różne gatunki grzybów wywołujących schorzenia skóry u ludzi. Spray przeciwgrzybiczy działa na źródło problemu, a jednocześnie likwiduje nieprzyjemne objawy choroby takie jak świąd, ból wywołany pękającą skórą i nieprzyjemny zapach. 


Undofen Max 10 mg/g Spray 30 ml Skład

Spray na grzybicę Undofen Max Spray zawiera substancję czynną terbinafiny chlorowodorek. W 1 gramie roztworu znajduje się 10 mg terbinafiny chlorowodorku. Pozostałe składniki sprayu to makrogolu eter cetostearylowy, glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona.

Undofen Max 10 mg/g Spray 30 ml Wskazania

Głównym wskazaniem do zastosowania leku Undofen Max Spray są zakażenia grzybicze skóry wywołane przez dermatofity, a więc grzybica stóp, grzybica fałdów skórnych oraz grzybica skóry gładkiej. Innym wskazaniem do stosowania leku jest łupież pstry.

Undofen Max 10 mg/g Spray 30 ml Działanie

Działa grzybobójczo na dermatofity, pleśnie oraz niektóre grzyby dimorficzne i drożdżaki.

Spray jest wygodny w zastosowaniu, a kuracja nim trwa stosunkowo krótko.

Grzybica stóp, fałdów skórnych, skóry gładkiej i łupież pstry – czas leczenia 7 dni.

Undofen Max 10 mg/g Spray 30 ml Dawkowanie

Leczenie grzybicy stóp sprayem Undofen Max Spray jest proste i wygodne. Lek przeznaczony jest wyłącznie do stosowania zewnętrznego na skórę. W miejscach wrażliwych lek należy stosować ostrożnie, zawarty w nim alkohol może bowiem podrażnić skórę. Preparatu nie stosuje się na skórę twarzy.

Przed zastosowaniem leku należy dokładnie oczyścić i osuszyć powierzchnię skóry, na którą będzie nanoszony produkt leczniczy. Spray może być używany w pozycji pionowej lub odwróconej. Opakowanie leku wyposażono w ochronny kapturek, który należy zdjąć przed każdym użyciem preparatu. Przed pierwszym zastosowaniem konieczne będzie kilkakrotne naciśnięcie pompki, zanim pojawi się płyn. Przy każdym następnym użyciu wystarczy rozpylić niewielką ilość płynu na chorobowo zmienione miejsca na skórze i wokół nich tak, aby w całości je pokryć. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce. 

U osób dorosłych (powyżej 18 roku życia) spray przeciwgrzybiczy Undofen Max Spray należy stosować 1 raz na dobę przez 7 dni – w przypadku grzybicy stóp, fałdów skórnych oraz skóry gładkiej lub 2 razy na dobę przez 7 dni – lecząc łupież pstry. U pacjentów w podeszłym wieku nie ma konieczności zmiany dawkowania.

Undofen Max 10 mg/g Spray 30 ml Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na terbinafinę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny

Kategoria

Uroda

Postać

Stosowanie

Głównym wskazaniem do zastosowania leku Undofen Max Spray są zakażenia grzybicze skóry wywołane przez dermatofity, a więc grzybica stóp, grzybica fałdów skórnych oraz grzybica skóry gładkiej. Innym wskazaniem do stosowania leku jest łupież pstry.

Działanie

Działa grzybobójczo na dermatofity, pleśnie oraz niektóre grzyby dimorficzne i drożdżaki.Spray jest wygodny w zastosowaniu, a kuracja nim trwa stosunkowo krótko.Grzybica stóp, fałdów skórnych, skóry gładkiej i łupież pstry – czas leczenia 7 dni.

Julka
Do zakupu preparatu undofen zachęciła mnie przede wszystkim niska cena i same pozytywne opinie o tym produkcie w internecie! Ten produkt leczniczy pomógł mi szybko i skutecznie pozbyć się grzybicy stóp. Zanim jednak kupiłam undofen spray przetestowałam wiele innych preparatów o podobnym działaniu,niestety żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań! Duży plus również za to, że undofen max spray łatwo się aplikuje i jest bardzo wydajny więc wystarcza na długo! Polecam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.