Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 1,5 ml
Postać Żel
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml Skład

Wyrób medyczny Undofen Pro Pen to żel na kurzajki / brodawki, który w swoim składzie zawiera kwas trójchlorooctowy (TCA) oraz wodę.

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml Wskazania

Wyrób medyczny Undofen Pro Pen to preparat na kurzajki dla dzieci i dorosłych  przeznaczony do samodzielnego usuwania brodawek/ kurzajek na dłoniach i stopach przy pomocy silnie stężonego żelu. Nie może być używany na inne części ciała.

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml Działanie

Wyrób medyczny Undofen Pro Pen terapia kwasowa TCA to preparat na kurzajki w postaci wygodnego aplikatora, do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Silnie stężony żel zawierający kwas trójchlorooctowy łatwo i szybko usuwa kurzajki u dziecka oraz osoby dorosłej. Produkt może być stosowany u dzieci powyżej 4. roku życia.

Preparat na kurzajki Undofen Pro Pen dostępny jest w postaci innowacyjnego i precyzyjnego aplikatora, dzięki któremu nanoszenie żelu jest bardzo proste.

Kuracja żelem jest bezbolesna, a jej efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu. Cała terapia to od 1 do 6-ciu aplikacji.

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml Dawkowanie

Preparat na kurzajki dla dzieci i dorosłych przeznaczony jest do usuwania wyłącznie brodawek (potocznie nazywanych kurzajkami) zlokalizowanych na dłoniach i stopach. Przed pierwszym użyciem należy aktywować aplikator przez kilkukrotne obrócenie o 360o nasadki aplikatora w celu zerwania wewnętrznego zabezpieczenia. Następnie należy trzykrotnie stuknąć aplikatorem od strony nasadki  o twardą powierzchnię, aby żel spłynął do końcówki aplikatora. Po zdjęciu nasadki (możliwe po zrównaniu niebieskiego zgrubienia znajdującego się na nasadce z białym umieszczonym na aplikatorze). należy przyłożyć końcówkę aplikatora do kurzajki/brodawki, nacisnąć niebieski przycisk i przytrzymać przez 10 sekund. Po aplikacji należy z powrotem nałożyć nasadkę i przekręcić tak, żeby niebieski i biały punkt nie znajdowały się w jednej linii. Uwaga! Przez kolejnych 30 dni po zabiegu należy chronić skórę przed słońcem. W przeciwnym razie mogą pojawić się przebarwienia lub podrażnienia

Żel na kurzajki / brodawki należy aplikować 1 raz w tygodniu do momentu, aż kurzajka /brodawka całkowicie zniknie, maksymalnie do 6 tygodni. Dla lepszych efektów zalecane jest moczenie stóp/dłoni przez 5 minut  w ciepłej wodzie, tuż przed aplikacją produktu. Miejsce leczone należy osuszyć ręcznikiem przed aplikacją.

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml Przeciwwskazania

Mimo, że Undofen Pro Pen to sprawdzony i skuteczny sposób na kurzajki, to jednak nie może być stosowany u wszystkich osób. Żel na kurzajki nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 4. roku życia. Nie jest polecany dla osób chorych na cukrzycę lub mających problemy z krążeniem. Wyrobu nie wolno stosować w przypadku nadwrażliwości na kwas trójchlorooctowy (TCA) oraz na rany i podrażnioną skórę. W przypadku ciąży oraz karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem. 

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Wyrób medyczny Undofen Pro Pen to preparat na kurzajki dla dzieci i dorosłych  przeznaczony do samodzielnego usuwania brodawek/ kurzajek na dłoniach i stopach przy pomocy silnie stężonego żelu. Nie może być używany na inne części ciała.

Działanie

Wyrób medyczny Undofen Pro Pen terapia kwasowa TCA to preparat na kurzajki w postaci wygodnego aplikatora, do samodzielnego stosowania w warunkach domowych. Silnie stężony żel zawierający kwas trójchlorooctowy łatwo i szybko usuwa kurzajki u dziecka oraz osoby dorosłej. Produkt może być stosowany u dzieci powyżej 4. roku życia.Preparat na kurzajki Undofen Pro Pen dostępny jest w postaci innowacyjnego i precyzyjnego aplikatora, dzięki któremu nanoszenie żelu jest bardzo proste.Kuracja żelem jest bezbolesna, a jej efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu. Cała terapia to od 1 do 6-ciu aplikacji.

Julka
Undofen terapia kwasowa to jedyny preparat, który szybko i skutecznie pomógł mi zlikwidować kurzajki. Wcześniej stosowałam produkty do wymrażania, ale okazały się one nieskuteczne. Undofen pro pen jest poręczny, łatwy do aplikacji. Co najważniejsze na efekt jego działania nie trzeba długo czekać, już po 4 dniach stosowania po kurzajce nie było śladu. Undofen kuracja kwasowa ma same pozytywne opinie, jest chętnie kupowany, ponieważ naprawdę działa!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.