Sanity Hipopotam termofor gumowy w pokrowcu 700 ml

Producent Albert Polska
Pojemność 1szt.
Postać Termofor
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

Bawi i rozgrzewa
 
Termofor gumowy 0,7l w puszystym pokrowcu. Stosowany w celach leczniczych i profilaktycznych do ogrzewania ciała i łagodzenia bólu. Długo utrzymuje ciepło, a dzięki pokrowcowi w formie pluszowej zabawki jest przyjemny w dotyku i idealny dla wrażliwej skóry dziecka.

Opinie o Sanity Hipopotam termofor gumowy w pokrowcu 700 ml

KRYSTYNA

Fajny i nie tylko dla dzieci

Karolina

Super pomoc na przeziębienie, można szybko dziecko rozgrzać i przyśpieszyć całe leczenie. Łatwe napełnianie, proste czyszczenie, polecam!

Iga

Mam termofor sweterek od niedawna i sobie chwalę. Bardzo łatwo się napełnia, nie trzeba wrzątku wlewać, żeby rzeczywiście był efekt rozgrzewania.

Marlena

Dobra jakość, ładny design – jestem zadowolona z termoforu. Za moich czasów takich designerskich niestety nie produkowano.

Marta

Pomocna rzecz jak są dzieci. Można użyć na milion sposobów – żeby rozgrzać, żeby ból ukoić, żeby utrzymać ciepło na spacerze w zimny dzień. Funkcjonalny wynalazek.

Klaudia

Polecam! Cały mechanizm napełniania jest bardzo fajnie zrobiony, nie trzeba się męczyć. Solidne zamknięcie, bezpieczne dla malucha.

Ela

Moja córka uwielbiam ten termofor. Jak za tą cenę to warto.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.