Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent SafeMask
Adres


Pojemność 2szt.
Postać Maska
Dostępność

Spis treści:

SafeMask Prevent Kid dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuki Opis

Filtr antysmogowy N99 przeznaczony do masek typu dziecięcych PREVENT. Filtr należy umieścić symetrycznie w kieszonce znajdującej się w wewnętrznej – przedniej części maski.

SafeMask Prevent Kid dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuki Wskazania

Filtr N99 PREVENT to pięcio-warstwowy filtr z węglem aktywowanym (Activated carbon) N99 zatrzymuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń w postaci pyłów PM10 i PM2.5, spalin, dwutlenku siarki SO2, dwutlenku azotu NO2, ozonu O3, metali ciężkich, dioksyn, węglowodorów rakotwórczych w tym benzopirenu, dymów także papierosowych, przykrych zapachów, alergenów, pyłków, kurzu, pleśni, wirusów i bakterii.

SafeMask Prevent Kid dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuki Działanie

Warstwa wykonana z włókniny zatrzymuje kurz, roztocza i alergeny.

Warstwa to flanela poliestrowa z nanowłóknami stanowiąca barierę dla pyłów o średnicy większej od 10 µm.

Warstwa to węgiel aktywowany– najważniejsza broń filtra, którego porowata budowa i siła grawitacyjna Van der Waalsa przyciąga i zatrzymuje molekuły otaczających gazów i cieczy o średnicy większej od 2,5 µm.

Warstwa wykonana jedwabnej watoliny pełni rolę bariery termicznej.

Warstwę tworzy delikatna, oddychająca i pochłaniająca wilgoć flanela bawełniana.   

Czas pracy filtra zależy od stężenia zanieczyszczeń i waha się od 12 do 48 godzin.

UWAGA filtr N99 nie jest filtrem HEPA, gdyż takie filtry usuwają jedynie zanieczyszczenia fizyczne. Zanieczyszczenia chemiczne są w stanie zatrzymać jedynie filtry z węglem aktywowany takie jak zastosowany w maskach PREVENT filtr N99.

SafeMask Prevent Kid dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuki Dawkowanie

Rozchyl wewnętrzną stronę maski. Zobaczysz kieszonkę, w której umieścisz nowy filtr w miejsce starego. Operacja wymiany filtra musi być przeprowadzona dokładnie i starannie. Szczególnie istotne jest symetryczne ułożenie filtra w kieszonce

SafeMask Prevent Kid dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuki Dodatkowe

CERTYFIKATY

PFE – Efektywność filtracji cząstek – Tłumaczenie

BFE – Efektywność filtracji bakterii – Tłumaczenie

VFE – Efektywność filtracji wirusów – Tłumaczenie

CE   – Certyfiat Nr IT031229AD17041

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Filtr N99 PREVENT to pięcio-warstwowy filtr z węglem aktywowanym (Activated carbon) N99 zatrzymuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń w postaci pyłów PM10 i PM2.5, spalin, dwutlenku siarki SO2, dwutlenku azotu NO2, ozonu O3, metali ciężkich, dioksyn, węglowodorów rakotwórczych w tym benzopirenu, dymów także papierosowych, przykrych zapachów, alergenów, pyłków, kurzu, pleśni, wirusów i bakterii.

Działanie

Warstwa wykonana z włókniny zatrzymuje kurz, roztocza i alergeny. Warstwa to flanela poliestrowa z nanowłóknami stanowiąca barierę dla pyłów o średnicy większej od 10 µm. Warstwa to węgiel aktywowany– najważniejsza broń filtra, którego porowata budowa i siła grawitacyjna Van der Waalsa przyciąga i zatrzymuje molekuły otaczających gazów i cieczy o średnicy większej od 2,5 µm. Warstwa wykonana jedwabnej watoliny pełni rolę bariery termicznej. Warstwę tworzy delikatna, oddychająca i pochłaniająca wilgoć flanela bawełniana.    Czas pracy filtra zależy od stężenia zanieczyszczeń i waha się od 12 do 48 godzin. UWAGA filtr N99 nie jest filtrem HEPA, gdyż takie filtry usuwają jedynie zanieczyszczenia fizyczne. Zanieczyszczenia chemiczne są w stanie zatrzymać jedynie filtry z węglem aktywowany takie jak zastosowany w maskach PREVENT filtr N99.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.