Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Teva Pharmaceuticals

O Nas -  Jesteśmy jedną z największych firm farmaceutycznych świata.  Opracowujemy i wytwarzamy leki i suplementy diety. Jesteśmy w posiadaniu niezywkle bogatego portfela produktów leczniczych obejmującego: leki specjalistyczne, leki generyczne, preparaty dostępne bez recepty, a także aktywne składniki farmaceutyczne.

 Przede wszystkim jednak, wyróżnia nas nieustanne ukierunkowanie na potrzeby pacjenta. Wszystko co robimy - robimy z myślą o pacjentach. Nasz cel - Poprawa stanu zdrowia i samopoczucia ludzi. Nasz cel motywuje nas do działania. Inspiruje nas do zmieniania świata na lepsze. Nasz cel jest prosty i realistyczny, a jednocześnie bardzo ambitny. Otwiera przed nami nowy sposób patrzenia na ludzi: przez pryzmat zdrowia, a nie tylko choroby. Chcemy nie tylko pomagać chorym powrócić do zdrowia - już to robimy - ale także pomagać zdrowym zachować zdrowie. Skupiamy się na ludziach - to oni są w centrum naszych działań.

8,88zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.