Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Braun
Adres


Pojemność 1op.
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka manualna.

Skład

W zestawie: 1 rączka szczoteczki, 1 końcówka wymienna, 1 ładowarka, 1 etui podróżne gratis

Wskazania

Pasuje do wymienionych poniżej końcówek wymiennych do szczoteczek elektrycznych: CrossAction, 3D White, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone oraz Dual Clean.

Działanie

Końcówka szczoteczki CrossAction, o kształcie zainspirowanym profesjonalnym sprzętem dentystycznym, dokładnie otacza każdy ząb włóknami nachylonymi pod kątem 16 stopni i czyści, wykorzystując technologię 3D opartą na trzech rodzajach ruchów: oscylacyjnych, rotacyjnych i pulsacyjnych, aby usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Wbudowany timer w rączce szczoteczki pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas mycia zębów.


Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Pasuje do wymienionych poniżej końcówek wymiennych do szczoteczek elektrycznych: CrossAction, 3D White, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone oraz Dual Clean.

Działanie

Końcówka szczoteczki CrossAction, o kształcie zainspirowanym profesjonalnym sprzętem dentystycznym, dokładnie otacza każdy ząb włóknami nachylonymi pod kątem 16 stopni i czyści, wykorzystując technologię 3D opartą na trzech rodzajach ruchów: oscylacyjnych, rotacyjnych i pulsacyjnych, aby usuwać nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Wbudowany timer w rączce szczoteczki pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas mycia zębów.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.