zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Farmina
Adres


Pojemność 10g
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Aphtin zawiera tetraboran sodu o działaniu przeciwgrzybicznym, odkażającym i ściągającym, który tradycyjnie stosowany jest w pleśniawkach jamy ustnej. Aphtin delikatnie osusza zmienioną zapalnie błonę śluzową zmniejszając dyskomfort. Jest lekiem bezpiecznym przy doraźnym użyciu i może być stosowany u dzieci powyżej pierwszego roku życia. 

Skład

tetraboran sodu, glicerol.

Wskazania

lek przeznaczony do stosowania miejscowego w pleśniawkach jamy ustnej.

Działanie

Preparat wykazuje działanie odkażające, przeciwgrzybicze i ściągające.

Dawkowanie

lek przeznaczony jest do stosowania miejscowego na śluzówkę jamy ustnej. Niewielką ilość płynu należy nanieść na wacik i pędzlować zmienione chorobowo miejsca kilka razy na dobę. Leku nie należy stosować długotrwale. U dzieci powyżej 1 roku życia stosować, nie dłużej niż przez 3-5 dni. 

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, przerwana ciągłość błony śluzowej jamy ustnej. U dzieci poniżej 1 roku życia produkt należy stosować po konsultacji z lekarzem. 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

lek przeznaczony do stosowania miejscowego w pleśniawkach jamy ustnej.

Działanie

Preparat wykazuje działanie odkażające, przeciwgrzybicze i ściągające.

Karolina
Przy maluchu, Aphtin jest zawsze pod ręką. Ma on dobre opinie wśród lekarzy i mam :) Działa szybko i skutecznie. Pomaga w zwalczeniu wszelkich zakażeń błony śluzowej jamy ustnej. Aphtin jest niezawodny przy pleśniawkach i aftach. Wygodne, małe opakowanie i śmiesznie niska cena. Ulotka w jasny sposób opisuje dawkowanie i sposób aplikacji. Polecam, pomocny w przypadku dużych i małych :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.