Aphtin 200mg/g roztwór do stosowania w jamie ustnej 10 g

cena
1,28 zł
Producent Farmina
Pojemność 10g
Postać Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Aphtin zawiera tetraboran sodu o działaniu przeciwgrzybicznym, odkażającym i ściągającym, który tradycyjnie stosowany jest w pleśniawkach jamy ustnej. Aphtin delikatnie osusza zmienioną zapalnie błonę śluzową zmniejszając dyskomfort. Jest lekiem bezpiecznym przy doraźnym użyciu i może być stosowany u dzieci powyżej pierwszego roku życia. 

Skład

tetraboran sodu, glicerol.

Wskazania

lek przeznaczony do stosowania miejscowego w pleśniawkach jamy ustnej.

Działanie

Preparat wykazuje działanie odkażające, przeciwgrzybicze i ściągające.

Dawkowanie

lek przeznaczony jest do stosowania miejscowego na śluzówkę jamy ustnej. Niewielką ilość płynu należy nanieść na wacik i pędzlować zmienione chorobowo miejsca kilka razy na dobę. Leku nie należy stosować długotrwale. U dzieci powyżej 1 roku życia stosować, nie dłużej niż przez 3-5 dni. 

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, przerwana ciągłość błony śluzowej jamy ustnej. U dzieci poniżej 1 roku życia produkt należy stosować po konsultacji z lekarzem. 

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania 10 g

Można stosować u dzieci powyżej 1 roku życia, nie dłużej niż 3-5 dni.

Opinie o Aphtin 200mg/g roztwór do stosowania w jamie ustnej 10 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.