Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent MAM Baby
Adres


Pojemność 2szt
Postać Łyżeczka
Dostępność

Spis treści:

MAM Spoon&Cover 6+ łyżeczki z osłonką 2 sztuki Opis

Samodzielne jedzenie to jeden z najważniejszych i najbardziej ekscytujących etapów w rozwoju dziecka. MAM wspiera rodziców i dzieci oferując produkty dostosowane do ich potrzeb i umiejętności. Łyżeczki z osłonką są bardzo praktyczne – zmieniają kolor, gdy jedzenie jest za gorące, a antypoślizgowe uchwyty gwarantują pewny chwyt. Osłonka zapewnia czystość.

MAM Spoon&Cover 6+ łyżeczki z osłonką 2 sztuki Wskazania

Dla dzieci od 6 miesiąca życia. 

MAM Spoon&Cover 6+ łyżeczki z osłonką 2 sztuki Działanie

Czujnik temperatury - gdy jedzenie jest zbyt gorące, główka łyżeczki zmienia kolor. Rodzice mają pewność, że podawany pokarm nie poparzy dziecka.

Wspierają rozwój - nauka samodzielnego jedzenia pomaga rozwijać koordynację ruchową dziecka, a dzięki kolorowym łyżeczkom MAM staje się także zabawą.

Bezpieczne - łyżeczki posiadają antypoślizgowe uchwyty dzięki czemu są łatwe do trzymania. Ich kształt jest dopasowany do małych rączek dziecka.

100% higieny - specjalna osłonka ochronna zapewnia czystość łyżeczek. Dwie przegródki zapewniają higienę oddzielając brudną łyżeczkę od czystej.

MAM Spoon&Cover 6+ łyżeczki z osłonką 2 sztuki Dodatkowe

Na zdjęciu pokazane są możliwe warianty kolorystyczne, wysyłane losowo. Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru i/lub wzoru w polu "uwagi" w formularzu zamówienia, postaramy się je uwzględniać w miarę dostępności.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Dla dzieci od 6 miesiąca życia. 

Działanie

Czujnik temperatury - gdy jedzenie jest zbyt gorące, główka łyżeczki zmienia kolor. Rodzice mają pewność, że podawany pokarm nie poparzy dziecka.Wspierają rozwój - nauka samodzielnego jedzenia pomaga rozwijać koordynację ruchową dziecka, a dzięki kolorowym łyżeczkom MAM staje się także zabawą.Bezpieczne - łyżeczki posiadają antypoślizgowe uchwyty dzięki czemu są łatwe do trzymania. Ich kształt jest dopasowany do małych rączek dziecka.100% higieny - specjalna osłonka ochronna zapewnia czystość łyżeczek. Dwie przegródki zapewniają higienę oddzielając brudną łyżeczkę od czystej.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.