Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres


Pojemność 5szt.
Postać Podkłady
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 170cm 5 sztuk Opis

Seni Soft to podkłady higieniczne stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem pościeli i łóżka. Przeznaczone dla osób z problemem nietrzymania moczu jak również i małych dzieci, stanowią doskonałą ochronę przed przeciekaniem podczas zmiany pieluchy.

Seni Soft Super podkłady higieniczne 90cm x 170cm 5 sztuk Wskazania

Miękka włóknina wierzchnia, pozwalająca na pełen komfort użytkowania.

Wkład chłonny z pulpy celulozowej, zwiększający chłonność produktu.

Folia zewnętrzna, dodatkowo chroniąca przed przeciekaniem i przemieszczaniem się podkładu.

Dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem.

Rozmiar 90x170cm zawiera 90x60cm wkładu chłonnego z dodatkowymi skrzydłami bocznymi.

Kategoria

Akcesoria

Postać

Stosowanie

Miękka włóknina wierzchnia, pozwalająca na pełen komfort użytkowania. Wkład chłonny z pulpy celulozowej, zwiększający chłonność produktu. Folia zewnętrzna, dodatkowo chroniąca przed przeciekaniem i przemieszczaniem się podkładu. Dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniem. Rozmiar 90x170cm zawiera 90x60cm wkładu chłonnego z dodatkowymi skrzydłami bocznymi.

Kinga
Podkłady seni polecono nam w szpitalu i to był świetny zakup, używam ich do przewijania dziecka oraz wykładam wózek. Mamy je zawsze przy sobie, ułatwiają przewiniecie malucha w każdym miejscu. Podkłady higieniczne seni są miękkie, bardzo chłonne, nie przeciekają, nie podrażniają oraz nie powodują alergii u maluszka. Seni podkłady spisują się w 100 %, korzystna cena, polecam.

Marta
Podkłady seni są bardzo przydatne, używam ich zawsze jako jednorazowe podkłady na przewijak dla dziecka. Wcześniej stosowałam podkłady innej firmy, ale podkłady higieniczne seni są dużo grubsze, bardziej miękkie i delikatne. Do tego ich cena jest przystępna. Seni podkłady są również pewnym i skutecznym zabezpieczeniem dla łóżka i pościeli. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.