product-image
Protectiva Soft Super podkłady higieniczne chłonność 1150ml 90x60 cm 30 sztuk
33.89 zł

Niedostępny

Protectiva Soft Super podkłady higieniczne chłonność 1150ml 90x60 cm 30 sztuk

Protectiva Soft Super podkłady higieniczne chłonność 1150ml 90x60 cm 30 sztuk

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(4)


Producent
Pojemność
30szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 1.13 zł


Niedostępny

33.89 zł

Wskazania

Chłonność 1150 ml
 
Podkład zabezpiecza przed zabrudzeniem i przesiąkaniem. Świetnie sprawdza się zarówno przy przewijaniu niemowląt jak i w szpitalu oraz przy opiece nad chorym. Zewnętrzna warstwa podkładu jest chłonna i miękka, absorbujące wilgoć granulki zamieniają ją w żel dając uczucie suchości. Zewnętrzna warstwa foliowa chroni przed przeciekaniem. System Odour Stop eliminuje nieprzyjemny zapach.
 
Ilość sztuk w opakowaniu: 30

Działanie

Super warstwa chłonna–poprawia szybkośćwchłaniania, zmniejsza ryzyko wycieku i zapewnia uczucie suchości. SAP zawarty we wkładzie chłonnym wykazuje właściowścibateriobójcze, antyseptyczne. Chroni skóręprzed odparzeniamii odleżynami.
Delikatna w dotyku warstwa wierzchnia zapewnia uczucie suchości i gwarantuje komfort użytkowania.
Zewnętrzna warstwa z nieprzepuszczalnej, antypoślizgowej folii zabezpiecza przed przeciekaniem i zapewnia utrzymanie podkładu we właściwym miejscu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Chłonność 1150 ml   Podkład zabezpiecza przed zabrudzeniem i przesiąkaniem. Świetnie sprawdza się zarówno przy przewijaniu niemowląt jak i w szpitalu oraz przy opiece nad chorym. Zewnętrzna warstwa podkładu jest chłonna i miękka, absorbujące wilgoć granulki zamieniają ją w żel dając uczucie suchości. Zewnętrzna warstwa foliowa chroni przed przeciekaniem. System Odour Stop eliminuje nieprzyjemny zapach.   Ilość sztuk w opakowaniu: 30

Działanie

Super warstwa chłonna–poprawia szybkośćwchłaniania, zmniejsza ryzyko wycieku i zapewnia uczucie suchości. SAP zawarty we wkładzie chłonnym wykazuje właściowścibateriobójcze, antyseptyczne. Chroni skóręprzed odparzeniamii odleżynami. Delikatna w dotyku warstwa wierzchnia zapewnia uczucie suchości i gwarantuje komfort użytkowania. Zewnętrzna warstwa z nieprzepuszczalnej, antypoślizgowej folii zabezpiecza przed przeciekaniem i zapewnia utrzymanie podkładu we właściwym miejscu.

Dla kogo

mężczyzna
dziecko
kobieta

Problem

ochrona dla kobiet karmiących
oparzenia
ochrona intymna

Wiek

Bez ograniczeń

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Jola
Protectiva Soft to bardzo wszechstronne i wchłonne podkłady, które mają wiele zastosować. Sprawdzają się u mnie przy opiece nad starszą już mamą, ale poleciłam je też mojej córce, która jest w ciąży i niedługo urodzi dziecko. Warto mieć takie podkłady higieniczne w domu, chłonność 1150ml jest w sam raz.

ocena ocena ocena ocena ocena
halina
pracuje w domu opieki dla starszych ludzi i tam używamy tych podkladów. Protectiva Soft to sparwdzony produkt, te podkłady higieniczne mają chłonność 1150ml, więc nie trzeba co chwila biegać i ich wymieniać z byle powodu, w dodatku ukrywają przykre zapachy. A kto był tam, gdzie jest na raz dużo starszych, chorych ludzi, ten wie o jakim zapachu mówię.

ocena ocena ocena ocena ocena
Sylwia
Podkłady higieniczne są bardzo chłonne i funkcjonalne. Sprawdzają się znakomicie jako podkłady do przewijania dziecka. Po urodzeniu synka świetnie się przydały jako podkłady poporodowe. Co więcej, łatwo się składają i nie zajmują dużo miejsca w torebce. Moja koleżanka, znalazła w nich zastosowanie jako podkłady dla psa :). Cena korzystna jak za 30 sztuk. Polecam

ocena ocena ocena ocena ocena
Justyna
Bardzo dobrze chłoną, a cena przystępna

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem