Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Orkla Health
Adres


Pojemność 2szt
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Działanie

Jordan Advanced przypomina, kiedy należy wymienić szczoteczkę na nową. Zgodnie z za leceniami szczoteczkę powinniśmy wymieniać co 3 miesiące lub po każdej infekcji górnych dróg oddechowych.

- granatowe włosie przy regularnym szczotkowaniu odbarwia się po 3 miesiącach wskazując, że należy wymienić szczoteczkę

- pochylone włókna o zróżnicowanej długości dokładnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe i łatwiej docierają do trudno dostępnych miejsc

- ergonomiczna i gumowa rączka zapewnia pełną kontrolę i komfort użytkowania

Dodatkowe

Na zdjęciu pokazane są możliwe warianty kolorystyczne, wysyłane losowo. Prosimy o zamieszczenie informacji o preferowanym wyborze koloru i/lub wzoru w polu "uwagi" w formularzu zamówienia, postaramy się je uwzględniać w miarę dostępności.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Działanie

Jordan Advanced przypomina, kiedy należy wymienić szczoteczkę na nową. Zgodnie z za leceniami szczoteczkę powinniśmy wymieniać co 3 miesiące lub po każdej infekcji górnych dróg oddechowych.- granatowe włosie przy regularnym szczotkowaniu odbarwia się po 3 miesiącach wskazując, że należy wymienić szczoteczkę- pochylone włókna o zróżnicowanej długości dokładnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe i łatwiej docierają do trudno dostępnych miejsc- ergonomiczna i gumowa rączka zapewnia pełną kontrolę i komfort użytkowania

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.