Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 50m
Postać Nić
Dostępność

Spis treści:

Elmex nić dentystyczna woskowana 50 m Wskazania

Nić posiada przyjemny miętowy posmak i jest przeznaczona dla początkujących nitkowanie oraz dla osób z mocno stłoczonymi zębami.

Elmex nić dentystyczna woskowana 50 m Działanie

Nić dentystyczna ELMEX zapewnia optymalne usuwanie płytki nazębnej w miejscach niedostępnych dla szczoteczki. Nić jest wykonana z politetrafluoroetylenu (PTFE), materiału bardzo wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, dzięki czemu nić się nie rozciąga i nie strzępi się podczas użycia.

Woskowana powłoka oraz cienki kształt ułatwiają wprowadzenie nici w ciasne przestrzenie międzyzębowe.

Elmex nić dentystyczna woskowana 50 m Dawkowanie

Wyciągnij około 50 cm nitki dentystycznej z pojemnika, urwij odmierzony kawałek, zawiń wokół środkowych palców i przytrzymaj mocno kciukami (przy czyszczeniu górnej szczęki) lub palcami wskazującymi (przy czyszczeniu dolnej szczęki).

Delikatnymi ruchami wprowadź nitkę między zęby.

Uformuj nitkę w kształcie litery U w połowie zęba i czyść jego powierzchnię ruchami góra-dół. Następnie wyczyść w ten sam sposób powierzchnię styczną sąsiedniego zęba.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Nić posiada przyjemny miętowy posmak i jest przeznaczona dla początkujących nitkowanie oraz dla osób z mocno stłoczonymi zębami.

Działanie

Nić dentystyczna ELMEX zapewnia optymalne usuwanie płytki nazębnej w miejscach niedostępnych dla szczoteczki. Nić jest wykonana z politetrafluoroetylenu (PTFE), materiału bardzo wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, dzięki czemu nić się nie rozciąga i nie strzępi się podczas użycia.Woskowana powłoka oraz cienki kształt ułatwiają wprowadzenie nici w ciasne przestrzenie międzyzębowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.