Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 30ml
Postać Spray
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Domowa Apteczka Audix spray do uszu 30 ml Skład

100 g wyrobu zawiera:

 • Oliwa z oliwek – 79 g
 • Olej z migdałów – 15 g
 • Octan DL-alfa-tokoferylu
 • Polisorbat 80

Domowa Apteczka Audix spray do uszu 30 ml Wskazania

AUDIX™ spray do uszu jest przeznaczony do stosowania miejscowego do przewodu słuchowego zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

Wyrób wskazany jest do stosowania przez osoby, u których wytwarzana jest nadmierna, niefizjologiczna ilość woskowiny usznej odkładając się i blokując światło przewodu słuchowego.

Wyrób wskazany jest szczególnie u osób poddawanych działaniu takich czynników środowiskowych jak duże zapylenie, hałas, używanie słuchawek wkładanych do ucha (komórkowe zestawy głośnomówiące, MP3, aparaty słuchowe), duże zmiany ciśnienia atmosferycznego (nurkowie, taternicy, personel latający), kąpiele (tzw. „ucho pływaka” u osób korzystających z basenu).

Domowa Apteczka Audix spray do uszu 30 ml Działanie

Wyrób stosowany miejscowo natłuszcza i zatrzymuje wodę w nabłonku, przez co zabezpiecza przed wysychaniem zewnętrznego przewodu słuchowego. Doskonale rozmiękcza i penetruje złogi woskowinowe.

Zapobiega przywieraniu jej do ściany przewodu słuchowego i nie dopuszcza do tworzenia się złogów woskowiny. Zmniejsza konieczność zabiegowego płukania uszu przez lekarza.

Domowa Apteczka Audix spray do uszu 30 ml Dawkowanie

Wyrób przeznaczony jest do regularnego stosowania w celu codziennej pielęgnacji i higieny ucha osób dorosłych i dzieci od 3 miesiąca życia oraz do rozpuszczania korków woskowinowych. Specjalna końcówka umożliwia rozpylenie właściwej dawki płynu. Nie należy wkładać aplikatora głęboko do ucha. Specjalna końcówka dozująca ułatwia rozpylenie produktu w postaci aerozolu i równomierne rozprowadzenie w kanale słuchowym.

 • Dzieci i niemowlęta powyżej 3 miesiąca życia: rozpylić 1 dozę do zewnętrznego przewodu słuchowego.
 • Dorośli: 1-2 dozy produktu podawać do każdego przewodu słuchowego zewnętrznego 2 x dziennie.
 • W przypadku korka woskowinowego stosować 3-5 razy dziennie.
 • Działanie profilaktyczne i odpowiednia higiena uszu: stosować 2 x w tygodniu aby zapobiec tworzeniu korka woskowinowego.

Domowa Apteczka Audix spray do uszu 30 ml Przeciwwskazania

 • Nie stosować do ust i nosa.
 • Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania.
 • Nie stosować po upływie terminu ważności określonego na opakowaniu.
 • Nie stosować w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek niepokojącej reakcji miejscowej w postaci wyprysku, zaczerwienia lub obrzęku.
 • Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki wyrobu.
 • Nie stosować razem z produktami leczniczymi podawanymi do ucha zewnętrznego lub zasięgnąć porady lekarza.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

AUDIX™ spray do uszu jest przeznaczony do stosowania miejscowego do przewodu słuchowego zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Wyrób wskazany jest do stosowania przez osoby, u których wytwarzana jest nadmierna, niefizjologiczna ilość woskowiny usznej odkładając się i blokując światło przewodu słuchowego. Wyrób wskazany jest szczególnie u osób poddawanych działaniu takich czynników środowiskowych jak duże zapylenie, hałas, używanie słuchawek wkładanych do ucha (komórkowe zestawy głośnomówiące, MP3, aparaty słuchowe), duże zmiany ciśnienia atmosferycznego (nurkowie, taternicy, personel latający), kąpiele (tzw. „ucho pływaka” u osób korzystających z basenu).

Działanie

Wyrób stosowany miejscowo natłuszcza i zatrzymuje wodę w nabłonku, przez co zabezpiecza przed wysychaniem zewnętrznego przewodu słuchowego. Doskonale rozmiękcza i penetruje złogi woskowinowe. Zapobiega przywieraniu jej do ściany przewodu słuchowego i nie dopuszcza do tworzenia się złogów woskowiny. Zmniejsza konieczność zabiegowego płukania uszu przez lekarza.

Katarzyna
łatwy w aplikacji i skuteczny, bardzo wydajny

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.