Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent
Adres


Pojemność 30 ml
Postać Krople
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Cue krople do uszu 30 ml Skład

Glikol propylenowy, glicerol, klimbazol, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, kwas octowy, alantoina, olejki eteryczne (lebiodka pospolita, olejek cynamonowy, rozmaryn lekarski, lawenda lekarska, mięta pieprzowa, cytryna zwyczajna, gorzknik kanadyjski, oliwka europejska), woda oczyszczona.

Cue krople do uszu 30 ml Wskazania

- W stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego na tle infekcji, grzybicy, egzemy i zapalenia skóry.

- Zapobiegawczo u osób szczególnie narażonych na częste infekcje zewnętrznego przewodu słuchowego (korzystających z kąpieli w basenach lub często zmieniających klimat).

- Przy korzystaniu z aparatów słuchowych.

 - Jako preparat wspomagający podczas antybiotykoterapii

- W codziennej higienie uszu.

Cue krople do uszu 30 ml Działanie

Cue to krople o kompleksowej formule, zalecane w stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego oraz w codziennej pielęgnacji uszu.

- Wspomaga zwalczane stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego.

- Łagodzi objawy podrażnienia – odżywia i odbudowuje nabłonek.

- Udrażnia zewnętrzny przewód słuchowy, zapewniając prawidłową higienę ucha.

- Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

- Dzięki naturalnym składnikom daje wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania – może być stosowany nawet do 25 dni.

- Może być stosowany przez dzieci oraz osoby dorosłe.

Cue krople do uszu 30 ml Dawkowanie

Stosować 3-4 krople, dwa razy dziennie lub według wskazań lekarza.

Cue krople do uszu 30 ml Przeciwwskazania

Nie stosować dłużej niż 25 dni. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanej należy odstawić preparat i skonsultować się z lekarzem. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu wymienionych w ulotce. Po użyciu butelkę szczelnie zamknąć. Preparatu nie należy używać po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Krople zapuszczać do uszu bardzo ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia spowodowanego niewłaściwym użyciem kroplomierza. Nie połykać. Nie przekraczać zalecanych dawek. Przestrzegać zalecanego sposobu użycia.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

- W stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego na tle infekcji, grzybicy, egzemy i zapalenia skóry. - Zapobiegawczo u osób szczególnie narażonych na częste infekcje zewnętrznego przewodu słuchowego (korzystających z kąpieli w basenach lub często zmieniających klimat). - Przy korzystaniu z aparatów słuchowych.  - Jako preparat wspomagający podczas antybiotykoterapii - W codziennej higienie uszu.

Działanie

Cue to krople o kompleksowej formule, zalecane w stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego oraz w codziennej pielęgnacji uszu. - Wspomaga zwalczane stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego. - Łagodzi objawy podrażnienia – odżywia i odbudowuje nabłonek. - Udrażnia zewnętrzny przewód słuchowy, zapewniając prawidłową higienę ucha. - Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. - Dzięki naturalnym składnikom daje wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania – może być stosowany nawet do 25 dni. - Może być stosowany przez dzieci oraz osoby dorosłe.

Rejestracja

wyrób medyczny

Sposób aplikacji

do ucha

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.