Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Carvedilol Teva 25 mg tabletki 30 sztuk Skład

Jedna tabletka zawiera 25 mg karwedylolu.

Carvedilol Teva 25 mg tabletki 30 sztuk Wskazania

Preparat jest wskazany w leczeniu niewydolności serca, choroby wieńcowej (choroba niedokrwiennej serca) oraz leczeniu nadciśnienia tętniczego.

Carvedilol Teva 25 mg tabletki 30 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwnadciśnieniowe.

Carvedilol Teva 25 mg tabletki 30 sztuk Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz, biorąc pod uwagę stan pacjenta i odpowiedź na leczenie. Pacjenci z niewydolnością serca powinni przyjmować tabletki w czasie posiłku.

Carvedilol Teva 25 mg tabletki 30 sztuk Przeciwwskazania

Nie stosuje się preparatu w przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować preparatu u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby, ciężkim niedociśnieniem tętniczym, blokiem przedsionkowo-komorowym II i III stopnia, z guzem chromochłonnym, ze stanami skurczowymi oskrzeli lub astmą w wywiadzie, kwasicą metaboliczną, ciężką bradykardią, zespołem chorej zatoki, wstrząsem kardiogennym, ze znaczną retencją płynów lub stanami przeciążenia serca wymagającymi dożylnego podawania leków o działaniu inotropowym dodatnim.

Carvedilol Teva 25 mg tabletki 30 sztuk Dodatkowe

Karwedylol może wywoływać bradykardię. W przypadku zwolnienia czynności serca poniżej 55 uderzeń na minutę zaleca się zmniejszenie dawki karwedylolu.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany w leczeniu niewydolności serca, choroby wieńcowej (choroba niedokrwiennej serca) oraz leczeniu nadciśnienia tętniczego.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwnadciśnieniowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.