zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka zawiera 12,5 mg karwedylolu.

Wskazania

Preparat jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, choroby wieńcowej (choroba niedokrwiennej serca).

 
Działanie

Preparat wykazuje działanie zmniejszające ciśnienie tętnicze krwi.

Dawkowanie

lek należy przyjmować doustnie. Leczenie preparatem należy rozpoczynać od bardzo małej dawki i stopniowo zwiększać ją do dawki docelowej. Dawkę można podwajać co 1-2tyg., pod warunkiem, że dotychczasowe leczenie było dobrze tolerowane. U większości pacjentów leczenie można prowadzić w warunkach ambulatoryjnych.

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zaliczamy nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niestabilną i/lub zdekompensowaną niewydolność serca, objawiającą się klinicznie zaburzeniami czynności wątroby, blok przedsionkowo-komorowy II i III stopnia. Ponadto do przeciwwskazań należą: ciężka bradykardia, wstrząs kardiogenny, zespół chorego węzła zatokowego, ciężkie niedociśnienie tętnicze, kwasica metaboliczna, znaczna retencja płynów lub stany przeciążenia serca wymagające podawania i.v. leków o działaniu inotropowym dodatnim, stany skurczowe oskrzeli lub astma w wywiadzie, guz chromochłonny (z wyjątkiem osób skutecznie leczonych α-adrenolitykami).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Postać

Stosowanie

Preparat jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, choroby wieńcowej (choroba niedokrwiennej serca).  

Działanie

Preparat wykazuje działanie zmniejszające ciśnienie tętnicze krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.