Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Canpol
Adres

Graniczna 4, 96-321 Słubica B

Pojemność 1 szt.
Postać Akcesoria
Dostępność

Spis treści:

Canpol Babies melaminowa miseczka z przyssawką 1 sztuka [4/519] Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!
Praktyczna miseczka ze specjalną przyssawką umożliwia skuteczne przytwierdzenie naczynia do podłoża co zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się naczynia po stole.
Dostępna w trzech, zaprojektowanych przez nas wzorach (zajączek, owieczka i piesek) może być łączona w kolekcje z łyżeczkami bądź śliniaczkiem. Barwne nadruki są bezpieczne dla dziecka, a różnorodne kolory dodatkowo zachęcą malucha do jedzenia.
Rekomendowane dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia.
Pojemność: 270 ml

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!! Praktyczna miseczka ze specjalną przyssawką umożliwia skuteczne przytwierdzenie naczynia do podłoża co zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się naczynia po stole. Dostępna w trzech, zaprojektowanych przez nas wzorach (zajączek, owieczka i piesek) może być łączona w kolekcje z łyżeczkami bądź śliniaczkiem. Barwne nadruki są bezpieczne dla dziecka, a różnorodne kolory dodatkowo zachęcą malucha do jedzenia. Rekomendowane dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia. Pojemność: 270 ml

Rejestracja

artykuł dziecięcy

Wiktoria
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Miseczka dzięki specjalnej przyssawce nie przesuwa się, gdy moja córeczka wierci się podczas karmienia. Jest to naprawdę wygodne i pomocne.

Tomasz
Świetna opcja, nasze dzieci zrzucały miseczki, kiedy uczyły się nabijać rzeczy na widelec, a ta nie spada ze stołu. Każdy powinien taką mieć, przy małym dziecku.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.