zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 5ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każdy mililitr kropli zawiera 2mg winianu brimonidyny (Brimonidini tartras)

Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest podwyższone ciśnienie wewnątrzgałkowe.

Działanie

Preparat wykazuje działanie hipotensyjne.

Dawkowanie

Preparat stosuje się miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Natychmiast po podaniu każdej kropli roztworu, należy zamknąć oko i ucisnąć opuszkiem palca wewnętrzny kącik oka (blisko nosa) i utrzymać ucisk przez 1 minutę. Zmniejsza to ryzyko wchłonięcia leku do organizmu i wystąpienia uogólnionych działań niepożądanych. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest nadwrażliwość na brymonidynę lub inne składniki preparatu. Nie należy stosować u noworodków, niemowląt i dzieci poniżej 2 lat. Nie zaleca się równoczesnego przyjmowania z inhibitorami MAO oraz lekami przeciwdepresyjnymi, które wpływają na przewodnictwo noradrenergiczne (np. trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne i mianseryna).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest podwyższone ciśnienie wewnątrzgałkowe.

Działanie

Preparat wykazuje działanie hipotensyjne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.