Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 5

Producent Boiron
Adres

ul. Poleczki 21, 02-822 Warszawa

Pojemność 30szt.
Postać Granulki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Boiron Oscillococcinum granulki 30 dawek na przeziębienie i grypę Opis

Boiron Oscillococcinum to homeopatyczny lek w postaci granulek podawanych doustnie pod język w stanach grypy, przeziębienia i innych infekcji wirusowych i bakteryjnych o charakterze grypopodobnym. 

Zasadniczo leku nie trzeba popijać wodą, wystarczy umieścić dawkę pod językiem. Jeśli jednak u dzieci wystąpi taka konieczność, można podać preparat po rozpuszczeniu go w niewielkiej ilości wody i podać łyżeczką. 

Postać leku dawkowana w małych tubkach sprawia, że można zażyć lek w każdej chwili biorąc go ze sobą nie ryzykując rozsypania granulatu. 

Boiron Oscillococcinum granulki 30 dawek na przeziębienie i grypę Skład

1 g granulek zawiera: Substancje czynne: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K 0.01 ml Substancje pomocnicze: Sacharoza, laktoza.

Boiron Oscillococcinum granulki 30 dawek na przeziębienie i grypę Wskazania

Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Boiron Oscillococcinum granulki 30 dawek na przeziębienie i grypę Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci od 6 roku życia: początek infekcji - zażyć jedną dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2 – 3 razy co 6 godzin. Rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni. Zawartość tubki rozpuścić w ustach trzymając pod językiem. Dzieci poniżej 6 roku życia: według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Rejestracja

lek homeopatyczny

Sposób aplikacji

doustnie

Malevik
Na mnie oraz na dzieci to działa odpornościowo :-)

Agnieszka
POMÓGŁ MI DOŚĆ SZYBKO ZWALCZYĆ OSTATNIE PRZEZIĘBIENIE. POLECAM SERDECZNIE!

Andrzej
Bardzo lubię się z tym środkiem na przeziębienie, bo zdecydowanie to ten, który najszybciej pomaga mi stanąć na nogi.

Paweł
Jedyny lek przy pierwszych objawach infekcji u mojego syna. POLECAM :)

Malwina
Boiron oscillococcinum stosuję od jakiegoś czasu i szczerze przyznaje, że pomaga nam zwalczyć pierwsze objawy przeziębienia u 5 letniego synka. Początkowo nie dowierzałam w skuteczność boiron, ale przekonałam się, z czego jestem bardzo zadowolona! Cena dość wysoka, dlatego polecam zakup w aptece internetowej. Dawkowanie oscillococcinum 2-3 razy dziennie. Serdecznie polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.