Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Boiron

Polskę i Francję łączą silne więzy historyczne i kulturowe, a Francuzi darzą Polaków dużą sympatią. Polska jest krajem bardzo ważnym dla naszego przedsiębiorstwa i z tego powodu chcemy oferować polskim pacjentom to, co mamy najlepszego – nasze leki, które sprawdzają się w leczeniu zarówno we Francji jak i w przeszło 80 krajach świata już od ponad wieku.

Jesteśmy przedsiębiorstwem zaangażowanym w promocję zdrowia, liderem w swojej specjalności – lekach homeopatycznych, które produkujemy od 80 lat. Dziś nasze produkty są dostępne w 80 krajach świata. Jesteśmy przedsiębiorstwem silnym różnorodnością swoich 4000 pracowników zatrudnionych na całym świecie, których motywacja i codzienna gotowość do działania są kluczem do naszego rozwoju. Posiadamy 5 ośrodków produkcyjnych oraz 60 przedsiębiorstw dystrybucyjnych w 18 krajach. Jesteśmy rodzinną firmą, której przyświeca wspólna misja i jeden cel: Działać na rzecz postępu w medycynie i udostępniać leki Boiron jako rozwiązania terapeutyczne skuteczne i użyteczne dla każdego pacjenta.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.