zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Bioton
Adres

Poznańska 12, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Pojemność 1 szt.
Postać Ampułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Binabic 50 mg tabletki powlekane 28 sztuk1 ml roztworu zawiera 125 mg amikacyny (Amikacinum) w postaci disiarczanu.

Wskazania

Preparat jest wskazany w krótkotrwałym leczeniu ciężkich zakażeń, wywołanych przez bakterie wrażliwe na amikacynę, takich jak zakażenia: dróg oddechowych, kości i stawów, skóry i tkanek miękkich
· jamy brzusznej, w tym zapalenie otrzewnej, ran po oparzeniach i ran pooperacyjnych (również w chirurgii naczyniowej), posocznice.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne a jego mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy białek bakteryjnych.

Dawkowanie

Dawkowanie i sposób podawania ustala się w zależności od czynności nerek i masy ciała pacjenta.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na amikacynę, inne antybiotyki aminoglikozydowe, lub którąkolwiek z substancji pomocniczych produktu oraz miastenia stanowią przeciwwskazania do zastosowania leku.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany w krótkotrwałym leczeniu ciężkich zakażeń, wywołanych przez bakterie wrażliwe na amikacynę, takich jak zakażenia: dróg oddechowych, kości i stawów, skóry i tkanek miękkich· jamy brzusznej, w tym zapalenie otrzewnej, ran po oparzeniach i ran pooperacyjnych (również w chirurgii naczyniowej), posocznice.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne a jego mechanizm działania polega na hamowaniu syntezy białek bakteryjnych.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.