Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Bioton

Bioton

Zgodnie z misją, BIOTON zmierza do wzmacniania swojej pozycji jako firmy biotechnologicznej o zasięgu globalnym. Uczestnictwo w projektach naukowo-badawczych, rozwój portfela produktowego oraz podejmowane decyzje biznesowe umożliwiają realizowanie celów strategicznych i wynikają z szeroko rozumianej troski o jakość zdrowia i życia Chorych.

Realizacji obranej misji służą przyjęte przez BIOTON kierunki rozwoju i działania o charakterze strategicznym, które obejmują: wzmocnienie pozycji BIOTON na polskim rynku insuliny, umocnienie pozycji insuliny BIOTON na świecie poprzez zwiększanie udziałów sprzedaży na dotychczasowych rynkach oraz wejście na nowe, rozwój innowacyjnych, ważnych klinicznie leków, w tym leków biotechnologicznych, opracowanych przez podmioty należące do Grupy BIOTON, rozszerzanie portfolio leków odtwórczych.

18,86zł
24,39zł
17,29zł
23,59zł
24,89zł
29,82zł
9,58zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.