zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 279.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Opinie:

Apap Noc 24 tabletki


Producent
Pojemność
24szt.
Postać
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Paracetamol 500mg + chlorowodorek difenhydraminy 25mg.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą. Trudności w zasypianiu spowodowane bólem.

Działanie

To jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i ułatwia zasypianie. Apap Noc łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i ułatwiającym zasypianie działaniem difenhydraminy. Co istotne – difenhydramina nie uzależnia, nie powoduje problemów z porannym wstawaniem ani senności w godzinach rannych następnego dnia.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Przeciwwskazania

Nie należy przyjmować leku jeśli: wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku, występują następujące schorzenia: ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, podczas leczenia inhibitorami MAO (leki stosowane w depresji) i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków, nie stosować w czasie ciąży, nie stosować w okresie karmienia piersią.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą. Trudności w zasypianiu spowodowane bólem.

Działanie

To jedyny w Polsce lek, który jednocześnie zwalcza ból i ułatwia zasypianie. Apap Noc łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i ułatwiającym zasypianie działaniem difenhydraminy. Co istotne – difenhydramina nie uzależnia, nie powoduje problemów z porannym wstawaniem ani senności w godzinach rannych następnego dnia.

Brak opini o produkcie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.