Węgiel aktywny 30 kapsułek COLFARM

cena
5,98 zł
Ilość:
Producent Colfarm S.A.
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Wspomaga układ trawienny.

Działanie

Węgiel to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postepowania dietetycznego przy wzdęciach. Węgiel wspomaga zdrowie układu pokarmowego: żołądka i jelit, łagodzi wzdęcia i uczucie pełności po posiłku. Zawarty w preparacie wyciąg z mięty pieprozwej wspiera procesy trawienne.

Dawkowanie

1 kapsułka 3 razy dziennie

Dodatkowe

Produkt przyjmuje się wg. wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Może stanowić zagrożenie dla zdrowia, jeżeli jest spożywany przez osoby u których nie stwierdzono określonej choroby lub brak jest wskazań lekarskich wynikających z przeznaczenia produktu jeżeli może to być istotne dla zdrowia pacjenta.

Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Węgiel aktywny 30 kapsułek COLFARM

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Węgiel aktywny 30 kapsułek COLFARM kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.