Colfarm - producent suplementów diety, witamin i ziół | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 108

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Colfarm - producent suplementów diety, witamin i ziół | Wapteka.pl

(108)

-

... 4
2 3 ... 4

O zakładach farmaceutycznych Colfarm

Colfarm to polskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne. Firma została założona w 1999 roku. Siedziba marki wyposażona jest w zaawansowane technologicznie urządzenia, które wpływają na sprawność produkcji środków farmakologicznych oraz jakość ich wykonania. Colfarm dba o standardy produkcji i wytwarza swoje leki i suplementy zgodnie z zasadami Good Manufacturing Practice, pod bieżącą kontrolą Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego oraz Sanitarnego. Substancje wybierane do produkcji to w dużej mierze składniki pochodzenia naturalnego. 


Suplementy Colfarm - charakterystyka

Zakłady farmaceutyczne Colfarm oferują szeroką gamę suplementów, które warto stosować każdego dnia. Witamina D czy witamina B6 są zalecane do suplementacji dla wielu osób. Kapsułki oferowane przez Colfarm oferują dawkę stanowiącą 100% dziennego zapotrzebowania - dzięki temu są niezwykle wygodne w codziennym stosowaniu. Dużą popularnością cieszą się także suplementy wzmacniające włosy i paznokcie. Ciekawym produktem z tej kategorii jest "Maxi krzem + biotyna". Zawartość wyciągów roślinnych, witamin i niezbędnych mikroelementów, wpływa korzystnie nie tylko na wzrost cebulek włosa, lecz także przyczynia się do poprawy kondycji skóry. Wymienione pozycje to tylko niektóre z suplementów produkcji marki Colfarm, które są warte uwagi.


Produkty Colfarm - które z nich warto stosować?

Colfarm posiada w swojej ofercie różnorodne produkty. Chętnie stosowane są przede wszystkim zioła i witaminy - jednak to nie wszystko. Węgiel aktywny może pomóc w problemach żołądkowych, a dostępne są również środki łagodzące objawy choroby lokomocyjnej. Colfarm proponuje także preparaty, które docenioną wszystkie młode mamy - Witamilki to doskonałe suplementy witaminowe, które można w prosty sposób podać nawet najmłodszych dzieciom. Lubianą serią preparatów są suplementy odchudzające 2BeSlim. Dwufazowa formuła pomaga w procesie utraty nadmiarowych kilogramów. Dobra jakość, przystępne ceny oraz atrakcyjnie zaprojektowane opakowania sprawiają, że produkty oferowane przez firmę Colfarm są chętnie wybierane przez klientów aptek.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem