Valzek 0,08 g 28 tabletek


Brak ocen

Skład

1 tabletka powlekana zawiera 80 mg walsartanu.

Wskazania

Valzek to lek na nadciśnienie tętnicze. Stosowany w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego u dorosłych pacjentów oraz nadciśnienia u dzieci i młodzieży

w wieku od 6 do 18 lat. Niewydolność serca. Leczenie objawowej niewydolności serca u dorosłych  pacjentów. Stan po świeżo przebytym zawale mięśnia

sercowego. Leczenie dorosłych pacjentów w stabilnym stanie klinicznym z objawową niewydolnością serca lub  
bezobjawową niewydolnością skurczową lewej

komory po świeżo przebytym. 

Dawkowanie

Dawkowanie w nadciśnieniu tętniczym: Zalecana dawka początkowa produktu leczniczego Valzek wynosi 80 mg raz na dobę. Działanie leku jest wyraźnie zauważalne w ciągu 2 tygodni, a maksymalne staje się w ciągu 4 tygodni.  Produkt leczniczy Valzek może być stosowany jednocześnie z innym lekami przeciwnadciśnieniowymi. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężkie zaburzenia czynności wątroby, marskość żółciowa wątroby, cholestaza. Drugi i trzeci trymestr ciąży. 

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Valzek to lek na nadciśnienie tętnicze. Stosowany w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego u dorosłych pacjentów oraz nadciśnienia u dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Niewydolność serca. Leczenie objawowej niewydolności serca u dorosłych  pacjentów. Stan po świeżo przebytym zawale mięśnia sercowego. Leczenie dorosłych pacjentów w stabilnym stanie klinicznym z objawową niewydolnością serca lub  bezobjawową niewydolnością skurczową lewej komory po świeżo przebytym. 

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem