Dermedic - skuteczne dermokosmetyki na trądzik | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 63

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Dermedic - skuteczne dermokosmetyki na trądzik | Wapteka.pl

(63)

-

... 2
... 2

Dermedic - marka polecana przez specjalistów

Kosmetyki Dermedic wytwarzane są w oparciu o innowacyjne technologie oraz światowe trendy w dziedzinie dermatologii. Dzięki obecności na międzynarodowych targach kosmetycznych, a także sympozjach i kongresach, marka zdobywa coraz większe zaufanie klientów oraz specjalistów zajmujących się profesjonalną pielęgnacją skóry, zwłaszcza tej wrażliwej, podatnej na podrażnienia i alergie.

Dermokosmetyki Dermedic powstają na bazie doświadczeń najlepszych polskich dermatologów, co sprawia, że dobrze współgrają z potrzebami skóry i normalizują jej funkcjonowanie. Są rekomendowane nie tylko przez ekspertów z dziedziny dermatologii, ale również przez pediatrów oraz niezależne instytucje badawcze.


Dermokosmetyki Dermedic - pielęgnacja wrażliwej skóry

Specjalistyczne preparaty dedykowane skórze wrażliwej i problemowej, które dostępne są w aptekach, to dermokosmetyki. Marka Dermedic, tworząc tego typu produkty, współpracuje z naukowcami, by oferować swoim klientom kosmetyki, które dbają o zdrowy wygląd skóry, a także wspomagają leczenie wielu jej schorzeń, np.: trądziku, zmian naczyniowych lub atopowego zapalenia skóry.

Skuteczność i bezpieczeństwo dermokosmetyków Dermedic potwierdzają badania kliniczne, które marka prowadzi we własnych placówkach oraz jednostkach zewnętrznych.


Farmaceutyczne warunki wytwarzania kosmetyków Dermedic

GMP, czyli wywodząca się z farmacji Dobra Praktyka Wytwarzania, to zbiór metod i procedur gwarantujących najwyższą jakoś produkcji. Została wdrożona do firmy wytwarzającej kosmetyki Dermedic, ponieważ zapewnia ścisłą kontrolę wszystkich procesów technologicznych, począwszy od zaopatrzenia w surowce, przez ich przetwarzanie, aż do dystrybucji kosmetyków do aptek.

Marka prowadzi również regularną współpracę z laboratorium mikrobiologicznym i technologicznym, tworząc nowe preparaty i ulepszając już istniejące dermokosmetyki. Do ich produkcji stosowana jest woda termalna z artezyjskiego źródła hipertermalnego w Poddębicach: cechuje się wysoką czystością oraz zawartością minerałów o działaniu terapeutycznym.

Skuteczne dermokosmetyki na trądzik

Dermokosmetyki z serii Normacne to skuteczne rozwiązanie problemów skóry trądzikowej.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem