zdjecie zdjecie

Ulgasim 240mg na wzdęcia 30 kapsułek

Producent Curtis Healthcare
Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Skład

Zawiera 240mg symetykonu w kapsułce miękkiej żelatynowej.

Składnik otoczki: żelatyna wieprzowa, glicerol, dwutlenek tytanu (E171). Wyrób medyczny nie zawiera cukru.

Wskazania

Wyrób medyczny Ulgasim przeznaczony do stosowania w celu łagodzenia uczucia pełności, uczucia wzdęcia, odbijania, dolegliwości związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów oraz powietrza w przewodzie pokarmowym, które powodują napięcie i ucisk w jelitach. Przeznaczony jest również do stosowania pomocniczo w celu przygotowania pacjentów do badań diagnostycznych jamy brzusznej.

Dawkowanie

Kapsułki stosuje się doustnie, przed lub po posiłku, popijając 1 szklanką wody.

Dorośli: doraźnie, 1 kapsułka, 2-3 razy dziennie. Maksymalnie 3 kapsułki dziennie (720mg symetykonu)

Dzieci powyżej 12 roku życia: doraźnie, 1 kapsułka dziennie.

Przygotowanie do badań diagnostycznych: dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 kapsułka wieczorem w dniu poprzedzającym badanie diagnostyczne i 1 kapsułka rano, na czczo, w dniu badania.

Opinie o Ulgasim 240mg na wzdęcia 30 kapsułek

Marta

Własnie czegoś takiego szukałam na wzdęcia! Nie dość, że szybko działa, to tabletki nie są zbyt duże i łatwo się je połyka. Nie mówiąc już o tym, że cena jest wystrzałowa ;)

Nathaniela

Niestety mam celiakie i często jadam poza domem. Niby w knajpach mówią, że to bez glutenu, ale późniejsze uczucie wojny w żołądku i jelitach mówi kompletnie co innego. Ulgasim to produkt, który działa turbo szybko, eliminuje uczucie wzdęcia i eliminuje gazy, dodatkowo jest niedrogi jak na rewelacyjne skutki jego działania. Polecam.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.