Tampony higieniczne OB normal NEW 32 sztuki

Nowa cena
cena
21,44 zł
Ilość:
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 32 szt
Postać leku Tampony
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Wszystkie tampony o.b. posiadają skręcone rowki ułożone wzdłuż tamponu. Technologię skręconych rowków opracowano, aby ulepszyć odprowadzanie krwi do wnętrza tamponu, gwarantując niezawodną ochronę. Oznacza to, że możesz korzystać z tej ochrony i czuć się pewniej. Krwawienie podczas pierwszych dni miesiączki jest zazwyczaj bardziej obfite, więc potrzebujesz wtedy niezawodnej ochrony. Wypróbuj tampony o.b. Normal dla uzyskania komfortowej ochrony.

Tampony higieniczne OB normal NEW 32 sztuki

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Tampony higieniczne OB normal NEW 32 sztuki kupili także:

Microlife BP A6 BT Bluetooth ciśnieniomierz automatyczny naramienny 1 sztuka

Ciśnieniomierz Microlife A6 BT z wykrywaniem Migotania Przedsionków transmisją Bluetooth® oraz oprogramowaniem Microlife Connected Health

Kolejny model ciśnieniomierza Microlife z technologią AFIB! AFIB to opatentowane przez Microlife® na całym świecie oprogramowanie i urządzenia służące do analizy zaburzeń ciśnienie tętna, różnic w napięciu fali tętna i częstości zmian tętna, dzięki którym możliwe jest wykrycie migotania przedsionków serca AFIB wykrywa migotanie przedsionków z wiarygodnością przewyższającą 95%, urządzenie wyposażone w funkcję AFIB pozwala u prawie wszystkich badanych potwierdzić lub wykluczyć migotanie przedsionków Testowany klinicznie przez Brytyjskie Towarzystwo Nadciśnienia BHS.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.