product-image
Ellen Super tampony probiotyczne 8 sztuk
42.03 zł
Ellen Super tampony probiotyczne 8 sztuk

Ellen Super tampony probiotyczne 8 sztuk

Brak ocen
Normal Super
Producent
NutroPharma

ul. Jedności 10a, 05-506 Lesznowola

Pojemność
8szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 5.25 zł

Dostępny

42.03 zł

Skład

Lacto Naturel (Lactobacillus gasseri LN40, Lactobacillus fermentum LN99, Lactobacillus rhamnosus LN113). Każdy tampon zawiera minimum 8x10[8] CFU LN

Wskazania

Ellen to pierwszy i jedyny na rynku probiotyk w innowacyjnej formie tamponu. Zawiera unikalną kompozycję dobroczynnych szczepów bakterii kwasu mlekowego Lacto Naturel (LN), które wykazują pozytywny wpływ na funkcjonowanie flory bakteryjnej pochwy. Bakterie LN dbają o prawidłowy poziom pH pochwy oraz zapewniają utrzymanie równowagi miejsc intymnych kobiety, przez co chronią ją przed infekcjami układu moczowo-płciowego. Tampony probiotyczne ellen dbają również o właściwą higienę miejsc intymnych oraz zapewniają niezawodną ochronę podczas menstruacji, dając poczucie komfortu każdej kobiecie. Przeznaczone dla wszystkich kobiet, które regularnie miesiączkują. W szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które cierpią na zaburzenia równowagi miejsc intymnych. Pozytywny wpływ, jaki wywiera on na florę bakteryjną pochwy jest obserwowany już po pierwszej menstruacji.

Probiotyk w tamponie ellen powinien być stosowany aby:

- Uzupełniać i odnawiać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo – płciowego i utrzymać właściwe pH miejsc intymnych

- Zapobiegać uczuciu dyskomfortu, swędzenia i podrażnieniu w okolicy miejsc intymnych

- Redukować występowanie nieprzyjemnej wydzieliny

- Odbudować prawidłową florę bakteryjną pochwy po infekcji bakteryjnej lub grzybiczej w obrębie dróg rodnych

- Odbudować mikroflorę po kuracji antybiotykowej

- Zapobiegać nieprzyjemnym skutkom chodzenia na basen.

 

Tampony probiotyczne ellen dostępne są w trzech rozmiarach: Mini, Normal oraz Super. Każdy posiada inną chłonność wydzieliny menstruacyjnej, lecz taką samą ilość bakterii LN.

Dawkowanie

Probiotyk w tamponie jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Powinien być stosowany regularnie podczas każdej miesiączki lub zgodnie z zasadą 3 x 3 x 3 (minimum 3 tampony ellen dziennie przez 3 kolejne dni krwawienia i co najmniej 3 cykle menstruacyjne).

Dodatkowe

Po otwarciu przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze od 2°C do 25°C. Wewnątrz opakowania znajduje się pochłaniacz wilgoci, który należy pozostawić w opakowaniu. Chronić produkt przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz zbyt dużej wilgoci.

Producent

Postać

Stosowanie

Ellen to pierwszy i jedyny na rynku probiotyk w innowacyjnej formie tamponu. Zawiera unikalną kompozycję dobroczynnych szczepów bakterii kwasu mlekowego Lacto Naturel (LN), które wykazują pozytywny wpływ na funkcjonowanie flory bakteryjnej pochwy. Bakterie LN dbają o prawidłowy poziom pH pochwy oraz zapewniają utrzymanie równowagi miejsc intymnych kobiety, przez co chronią ją przed infekcjami układu moczowo-płciowego. Tampony probiotyczne ellen dbają również o właściwą higienę miejsc intymnych oraz zapewniają niezawodną ochronę podczas menstruacji, dając poczucie komfortu każdej kobiecie. Przeznaczone dla wszystkich kobiet, które regularnie miesiączkują. W szczególności rekomendowany jest dla kobiet, które cierpią na zaburzenia równowagi miejsc intymnych. Pozytywny wpływ, jaki wywiera on na florę bakteryjną pochwy jest obserwowany już po pierwszej menstruacji. Probiotyk w tamponie ellen powinien być stosowany aby: - Uzupełniać i odnawiać prawidłową florę bakteryjną układu moczowo – płciowego i utrzymać właściwe pH miejsc intymnych - Zapobiegać uczuciu dyskomfortu, swędzenia i podrażnieniu w okolicy miejsc intymnych - Redukować występowanie nieprzyjemnej wydzieliny - Odbudować prawidłową florę bakteryjną pochwy po infekcji bakteryjnej lub grzybiczej w obrębie dróg rodnych - Odbudować mikroflorę po kuracji antybiotykowej - Zapobiegać nieprzyjemnym skutkom chodzenia na basen.   Tampony probiotyczne ellen dostępne są w trzech rozmiarach: Mini, Normal oraz Super. Każdy posiada inną chłonność wydzieliny menstruacyjnej, lecz taką samą ilość bakterii LN.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem