Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent SafeMask
Adres


Pojemność 2szt.
Postać Maska
Dostępność

Spis treści:

SafeMask N99 Sport Kid-S dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuka Wskazania

Filtr przeznaczony do masek typu Sport Kid-S . Ścięcie widoczne z prawej strony należy umieścić u nasady filtra czyli w części nosowej maski.

SafeMask N99 Sport Kid-S dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuka Działanie

Pięcio-warstwowy filtr z węglem aktywowanym (Activated carbon) N99 zatrzymuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń w postaci pyłów PM10 i PM2.5, spalin, dwutlenku siarki SO2, dwutlenku azotu NO2, ozonu O3, metali ciężkich, dioksyn, węglowodorów rakotwórczych w tym benzo-a-piernu, dymów także papierosowych, przykrych zapachów, alergenów, pyłków, kurzu, pleśni, virusów i bakterii.

Warstwa wykonana z włókniny zatrzymuje kurz, roztocza i alergeny.

Warstwa to flanela poliestrowa z nano-włóknami stanowiąca barierę dla pyłów o średnicy większej od 10 µm.

Warstwa to węgiel aktywowany– najważniejsza broń filtra, którego porowata budowa i siła grawitacyjna Van der Waalsa przyciąga i zatrzymuje molekuły otaczających gazów i cieczy o średnicy Większej od  2,5 µm.

Warstwa wykonana jedwabnej watoliny pełni rolę bariery termicznej.

Warstwę tworzy delikatna, oddychająca i pochłaniająca wilgoć flanela bawełniana.   

Czas pracy filtra zależy od stężenia zanieczyszczeń i waha się od 24 do 48 godzin.

 

SafeMask N99 Sport Kid-S dedykowany filtr do masek antysmogowych dla dzieci 2 sztuka Dodatkowe

Certyfikaty

PFE – Efektywność filtracji cząstek

BFE – Efektywność filtracji bakterii

VFE – Efektywność filtracji wirusów

CE   – Certyfiat Nr IT031229AD17041

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Filtr przeznaczony do masek typu Sport Kid-S . Ścięcie widoczne z prawej strony należy umieścić u nasady filtra czyli w części nosowej maski.

Działanie

Pięcio-warstwowy filtr z węglem aktywowanym (Activated carbon) N99 zatrzymuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń w postaci pyłów PM10 i PM2.5, spalin, dwutlenku siarki SO2, dwutlenku azotu NO2, ozonu O3, metali ciężkich, dioksyn, węglowodorów rakotwórczych w tym benzo-a-piernu, dymów także papierosowych, przykrych zapachów, alergenów, pyłków, kurzu, pleśni, virusów i bakterii. Warstwa wykonana z włókniny zatrzymuje kurz, roztocza i alergeny. Warstwa to flanela poliestrowa z nano-włóknami stanowiąca barierę dla pyłów o średnicy większej od 10 µm. Warstwa to węgiel aktywowany– najważniejsza broń filtra, którego porowata budowa i siła grawitacyjna Van der Waalsa przyciąga i zatrzymuje molekuły otaczających gazów i cieczy o średnicy Większej od  2,5 µm. Warstwa wykonana jedwabnej watoliny pełni rolę bariery termicznej. Warstwę tworzy delikatna, oddychająca i pochłaniająca wilgoć flanela bawełniana.    Czas pracy filtra zależy od stężenia zanieczyszczeń i waha się od 24 do 48 godzin.  

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.