zdjecie zdjecie

Penaten Mama wkładki laktacyjne dla kobiet 30 sztuk

Producent Johnson & Johnson
Pojemność 30szt.
Postać Wkładki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
100% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Doskonale wchłaniają pokarm chroniąc ubranie przed zabrudzeniem.

Przewiewne wkładki są wyjątkowo miękkie, zapewniają dyskrecję i komfort. 

Są dostosowane kształtem do bielizny.

Dzieki przylepcowi nie przesuwają się.

Wskazania

Specjaliści firmy Penaten oraz pracownicy służby zdrowia są zgodni: karmienie piersią jest niezastąpione. W ciągu pierwszych 6 miesięcy życia składniki odżywcze w mleku matki stanowią idealne pożywienie dla zdrowego rozwoju dziecka.

Dodatkowa ochrona ubrań: Ubranie utrzymywane jest w suchości dzięki specjalnemu wypełnieniu o chłonności zwiększonej o 25%, zabezpieczającej warstwie zewnętrznej oraz paskom antypoślizgowym.

Wyjątkowo delikatne dla skóry: Supermiękka, oddychająca warstwa wewnętrzna jest wyjątkowo delikatna dla wrażliwej skóry oraz zapewnia przyjemne uczucie suchości.

Absolutna dyskrecja: Cienka i dopasowana do ciała forma wkładki zapewnia doskonałe ułożenie i niewidoczność.

Jednorazowe wkładki laktacyjne mogą być noszone do wszystkich normalnych typów biustonoszy oraz biustonoszy do karmienia.

Działanie

Materiał wkładek charakteryzuje się wysokim stopniem chłonności, co pozwala zatrzymać wilgoć daleko od delikatnej skóry. Jednorazowe wkładki laktacyjne pasują do różnego rodzaju biustonoszy. Wewnętrzna warstwa wkładki charakteryzuje sie wysokim stopniem chłonności, co pozwala zatrzymać wilgoć daleko od delikatnej skory. Dopasowanie do kształtu piersi i miękki materiał wkładek sprawiają, że układają się one zawsze we właściwym miejscu.

Opinie o Penaten Mama wkładki laktacyjne dla kobiet 30 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.