product-image
Avent Philips Premium Plus laktator elektryczny 1 sztuka [SCF392/11]
624.00 zł
Avent Philips Premium Plus laktator elektryczny 1 sztuka [SCF392/11]

Avent Philips Premium Plus laktator elektryczny 1 sztuka [SCF392/11]

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
1szt
Postać
Cena jedn.
1 szt = 624.00 zł


Dostępny

624.00 zł

Opis

Elektryczny laktator Philips Avent Premium Plus zapewnia skuteczny wypływ pokarmu i delikatnie dostosowuje się do rozmiaru i kształtu brodawki sutkowej. Charakteryzuje go najnowsza technologia Natural Motion, w której ssanie i nacisk na sutek perfekcyjnie odwzorowują zachowanie dziecka w trakcie karmienia.

Zawartość opakowania

  • Część silnikowa (akumulator) 1 sztuka
  • Zestaw do odciągania pokarmu 1 sztuka
  • Pokrywka zamykająca 1 sztuka
  • Jednorazowe wkładki laktacyjne 2 sztuki
  • Zasilacz micro-USB 1 sztuka
  • Butelka o pojemności 125 ml ze smoczkiem 0 mies.+ 1 sztuka

Charakterystyka produktu

Odciągaj więcej pokarmu w krótszym czasie* dzięki nakładce, która stymuluje brodawkę i odciąga mleko tak, jak dziecko. Urządzenie płynnie przechodzi z trybu stymulacji do trybu odciągania pokarmu i odpowiednio stymuluje sutek i ssanie, aby uzyskać maksymalny wypływ pokarmu. W oparciu o wyniki czasu rozpoczęcia wypływu pokarmu (czas do uzyskania odruchu wypływu pokarmu – MER)*.

Jeden rozmiar pasujący do wszystkich brodawek. Każda z nas ma różne kształty i rozmiary, ale silikonowa nakładka delikatnie wygina się i dostosowuje do kształtu każdej brodawki sutkowej. Pasuje do 99,98% rozmiarów brodawek* (do 30 mm).

Zrelaksuj się podczas odciągania pokarmu dzięki konstrukcji, która pozwala siedzieć prosto, zamiast pochylać się do przodu. Nie ma potrzeby pochylania się do przodu; klinicznie udowodniona wygodna pozycja do odciągania pokarmu*. W oparciu o wyniki badań klinicznych produktów z udziałem 20 uczestniczek (2019); 90% uczestniczek uważa tę pozycję za komfortową do odciągania pokarmu (pojedynczy elektryczny); 95% uczestniczek uważa tę pozycję za komfortową do odciągania pokarmu (podwójny elektryczny).

Dostosuj każdą sesję do swoich potrzeb, korzystając z szerokiej gamy ustawień stymulacji i odciągania pokarmu. Laktator zapewnia 8 poziomów stymulacji i 16 poziomów odciągania pokarmu, co pozwala uzyskać spersonalizowaną obsługę.

Odciągaj pokarm w dowolnym miejscu i czasie dzięki cichemu silnikowi o smukłej konstrukcji.

Możliwość odciągania pokarmu w podroży bez konieczności martwienia się o zasilanie. Akumulator jest dostarczany z zasilaczem micro-USB i wystarcza na 3 sesje po jednym pełnym naładowaniu.

Dzięki naszemu systemowi zamkniętego odciągania pokarm nie pozostaje w rurce, więc nie ma potrzeby jej mycia. Mniejsza liczba części sprawia, że ponowne złożenie urządzenia jest bardzo łatwe.

Laktator automatycznie zapamiętuje ostatnie ustawienia, więc wystarczy usiąść i nacisnąć start.Jeśli musisz dostosować urządzenie lub zrobić sobie przerwę, przycisk uruchomienia/wstrzymania jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Śledź czas odciągania pokarmu na każdej piersi oraz całkowity czas odciągania pokarmu za pomocą cyfrowego wyświetlacza zegara.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kategoria

Producent

Postać

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Mama Oskara
Zdecydowany faworyt ! Testowałam tez laktator Medeli i w mojej ocenie Avent wygrywa. Lejek silikonowy w laktatorze Avent idealnie dopasowuje się do piersi. Przy odciąganiu pokarmu nie czułam bolesnego ucisku jak to niestety było w Medeli. Avent jest delikatny i zarazem skuteczny. W kilka minut zapelnilam cały pojemniczek, wiec jest szybki w działaniu. A tego również oczekiwałam od produktu. Fakt, że jest bezprzewodowy to w ogóle bajka bo można go zabrać wszędzie i sprawdzi się nawet w ekstramalnych sytuacjach. Możliwe ustawienie poziomu daje gwarancje dopasowania do swoich potrzeb plus zapamiętuje takie, które się wybrało. Cena wysoka ale jakość ją tłumaczy.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem