Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent KGK Trade
Adres

ul. Ujastek 5B, 31-752 Kraków

Pojemność 1szt
Postać Laktator
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Neno Bella laktator elektryczny 1 sztuka Opis

 • Waga: 417g
 • Rozmiar: 105×53 mm
 • Port ładowania: USB typu C
 • Pojemność i rodzaj baterii: 3.7v 1400 mAh Li-Ion
 • Ilość trybów pracy: 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania pokarmu
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Automatyczne wyłączenie: po 30 min
 • Siła odsysania w trybie poboru pokarmu: 18,9 – 42,9 kPa
 • Siła odsysania w trybie stymulacji: 3,9-38,9 kPa
 • Butelka - materiał: Tworzywo sztuczne wolne od BPA / Wysokiej jakości Silikon
 • Gwarancja: 24 miesiące

Neno Bella laktator elektryczny 1 sztuka Skład

Zawartość zestawu: Urządzenie pompujące, kabel USB-C, butelka na mleko, pokrywka lejka, lejek, podstawka na butelkę, zestaw ze smoczkiem, instrukcja

Neno Bella laktator elektryczny 1 sztuka Wskazania

Laktaor elektroniczny Neno Bella został zaprojektowany z myślą o matkach. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator elektryczny Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.

Neno Bella laktator elektryczny 1 sztuka Działanie

STYMULACJA

Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, usprawniając przepływ mleka.

UNIWERSALNY

Możesz korzystać z tego laktatora niezależnie od rozmiaru swoich piersi. A to za sprawą elastycznej nakładki, która zmniejsza ucisk, zwiększając przepływ mleka.

HIGIENAZ pewnością chciałabyś by mleko dłużej zachowywało swoją świeżość. Jest to możliwe poprzez specjalnie zaprojektowany system służący cofaniu się mleka w obiegu pompki.

ZDROWIE TWOJE I DZIECKA

Dzięki Neno Bella nie musisz budzić śpiącego dziecka, gdy odczuwasz potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte mleko możesz wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę Twoich piersi.

ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE

Użycie laktatora jest pewnie prostsze niż myślisz! Wbudowany panel dotykowy przedstawi Ci funkcje do wyboru w przejrzysty sposób. Ponadto zapamięta dotychczasowe ustawienia, co ułatwi obsługę i zaoszczędzi Twój czas przy następnym użyciu.

ŁATWY W UŻYCIU

Wszystko za pomocą jednego kliknięcia. Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Jeśli zapomnisz o wyłączeniu urzędzeniu, nie przejmuj się, gdyż wyłączy się on automatycznie po 30 minutach.

ŁATWA STERYLIZACJA

Nikt nie lubi bakterii. Tak samo jest z laktatorem. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu! Możesz do tego użyć wrzącej wody, albo sterylizatora parowego, z którego korzystasz do dezynfekcji butelek na mleko.

ZAWSZE I WSZĘDZIE

Nie musisz się już martwić czy znajdziesz kontakt, czy właśnie w tych warunkach kabel będzie wystarczająco długi. Laktator Neno Bella jest bezprzewodowy, więc możesz z niego korzystać gdzie tylko zechcesz. Do zestawu dołączona jest butelka na mleko, tak więc już po rozpakowaniu możesz się przekonać jak niezawodny jest laktator.

ŁATWE ŁADOWANIE

Wystarczy, że pod ręką masz powerbank, który podłączysz do przewodu USB laktatora.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Laktaor elektroniczny Neno Bella został zaprojektowany z myślą o matkach. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator elektryczny Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.

Działanie

STYMULACJAPrzed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, usprawniając przepływ mleka.UNIWERSALNYMożesz korzystać z tego laktatora niezależnie od rozmiaru swoich piersi. A to za sprawą elastycznej nakładki, która zmniejsza ucisk, zwiększając przepływ mleka.HIGIENAZ pewnością chciałabyś by mleko dłużej zachowywało swoją świeżość. Jest to możliwe poprzez specjalnie zaprojektowany system służący cofaniu się mleka w obiegu pompki.ZDROWIE TWOJE I DZIECKADzięki Neno Bella nie musisz budzić śpiącego dziecka, gdy odczuwasz potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte mleko możesz wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę Twoich piersi.ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIEUżycie laktatora jest pewnie prostsze niż myślisz! Wbudowany panel dotykowy przedstawi Ci funkcje do wyboru w przejrzysty sposób. Ponadto zapamięta dotychczasowe ustawienia, co ułatwi obsługę i zaoszczędzi Twój czas przy następnym użyciu.ŁATWY W UŻYCIUWszystko za pomocą jednego kliknięcia. Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Jeśli zapomnisz o wyłączeniu urzędzeniu, nie przejmuj się, gdyż wyłączy się on automatycznie po 30 minutach.ŁATWA STERYLIZACJANikt nie lubi bakterii. Tak samo jest z laktatorem. Pamiętaj o regularnym czyszczeniu! Możesz do tego użyć wrzącej wody, albo sterylizatora parowego, z którego korzystasz do dezynfekcji butelek na mleko.ZAWSZE I WSZĘDZIENie musisz się już martwić czy znajdziesz kontakt, czy właśnie w tych warunkach kabel będzie wystarczająco długi. Laktator Neno Bella jest bezprzewodowy, więc możesz z niego korzystać gdzie tylko zechcesz. Do zestawu dołączona jest butelka na mleko, tak więc już po rozpakowaniu możesz się przekonać jak niezawodny jest laktator.ŁATWE ŁADOWANIEWystarczy, że pod ręką masz powerbank, który podłączysz do przewodu USB laktatora.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.