zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Diagnosis
Adres

Generała Władysława Andersa 38A, 15-113 Białystok

Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępność

Spis treści:

NarkoDiag test paskowy na marihuanę 1 sztuka Skład

Zawartość opakowania -  Pasek testowy * Instrukcja użycia
Potrzebne materiały nie znajdujące się w opakowaniu - * Zegar z sekundnikiem  * Pojemnik na mocz

NarkoDiag test paskowy na marihuanę 1 sztuka Wskazania

Szybki test paskowy do jakościowego wykrywania THC w moczu po użyciu marihuany, haszyszu.
Przed zastosowaniem dokładnie przeczytaj instrukcję użycia. Wyrób do samodzielnego zastosowania. wyłącznie do diagnostyki in vitro przeznaczony do użytku zewnętrznego 
po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej  konsultacji z lekarzem

NarkoDiag test paskowy na marihuanę 1 sztuka Działanie

Szybki test paskowy NarkoDiag Marihuana-Test jest testem przeznaczonym do jakościowego wykrywania THC w moczu  występującym  w stężeniu granicznym 50 ng/ ml.
NarkoDiag Marihuana Test jest bardzo prostym w wykonaniu testem. Zasada działania polega na zanurzeniu paska testowego w próbce moczu i odczytaniu po 5 minutach wyniku. Łatwy w interpretacji wynik widoczny jest jako barwne linie na pasku testowym.  

Kategoria

Testy diagnostyczne

Producent

Postać

Stosowanie

Szybki test paskowy do jakościowego wykrywania THC w moczu po użyciu marihuany, haszyszu. Przed zastosowaniem dokładnie przeczytaj instrukcję użycia. Wyrób do samodzielnego zastosowania. wyłącznie do diagnostyki in vitro przeznaczony do użytku zewnętrznego  po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej  konsultacji z lekarzem

Działanie

Szybki test paskowy NarkoDiag Marihuana-Test jest testem przeznaczonym do jakościowego wykrywania THC w moczu  występującym  w stężeniu granicznym 50 ng/ ml. NarkoDiag Marihuana Test jest bardzo prostym w wykonaniu testem. Zasada działania polega na zanurzeniu paska testowego w próbce moczu i odczytaniu po 5 minutach wyniku. Łatwy w interpretacji wynik widoczny jest jako barwne linie na pasku testowym.  

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.