Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Medela
Adres


Pojemność 30szt.
Postać Wkładki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Kiedy piersi napełniają się mlekiem pomiędzy drugim a czwartym dniem po porodzie,1 u wielu kobiet występują wycieki z piersi pojawiające się o każdej porze dnia i nocy. Piersi dopiero uczą się, ile pokarmu potrzebne jest dziecku i jak intensywna powinna być laktacja – w tym okresie może pojawiać się uczucie pełności, wycieki, a nawet wytryski mleka! Pomocne może być częste karmienie piersią oraz/lub odciąganie pokarmu. Czasami jednak przebywać będziesz poza domem – wtedy doskonale sprawdzą się jednorazowe wkładki laktacyjne Medela. 

Skład

Jednorazowe wkładki laktacyjne Medela Safe & Dry™ sprzedawane są w opakowaniach zawierających 30 lub 60 oddzielnie pakowanych wkładek. Dostępne opakowania mogą różnić się w zależności od kraju.

Wskazania

Idealne do ochrony przed intensywnymi wyciekami pokarmu

Jeżeli wycieki z piersi są intensywne, mleko może przenikać na ubranie lub pościel i pozostawiać nieprzyjemne uczucie lepkości na skórze. To właśnie dlatego wkładki laktacyjne stanowią nieodłączne akcesoria karmiących mam. Wkładki jednokrotnego użycia marki Medela wykonane są z miękkiego materiału, który natychmiast pochłania wilgoć ze skóry i zatrzymuje ją w ultrachłonnym, polimerowym wypełnieniu przekształcającym ciecz w żel. Zewnętrzna, wodoszczelna warstwa wkładki chroni ubrania przed zamoczeniem.

Działanie

Wkładki dopasowane do Twoich kształtów

Nasze wkładki laktacyjne zostały ukształtowane tak, aby komfortowo mieściły się w biustonoszu i nie były widoczne przez ubranie – dzięki temu tylko Ty wiesz, że masz je na sobie. Są one także wyposażone w samoprzylepne paski utrzymujące wkładki w miejscu; dzięki temu nie musisz obawiać się, że przemieszczą się one podczas codziennej opieki nad niemowlęciem lub nocnych pobudek na karmienie.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Idealne do ochrony przed intensywnymi wyciekami pokarmuJeżeli wycieki z piersi są intensywne, mleko może przenikać na ubranie lub pościel i pozostawiać nieprzyjemne uczucie lepkości na skórze. To właśnie dlatego wkładki laktacyjne stanowią nieodłączne akcesoria karmiących mam. Wkładki jednokrotnego użycia marki Medela wykonane są z miękkiego materiału, który natychmiast pochłania wilgoć ze skóry i zatrzymuje ją w ultrachłonnym, polimerowym wypełnieniu przekształcającym ciecz w żel. Zewnętrzna, wodoszczelna warstwa wkładki chroni ubrania przed zamoczeniem.

Działanie

Wkładki dopasowane do Twoich kształtówNasze wkładki laktacyjne zostały ukształtowane tak, aby komfortowo mieściły się w biustonoszu i nie były widoczne przez ubranie – dzięki temu tylko Ty wiesz, że masz je na sobie. Są one także wyposażone w samoprzylepne paski utrzymujące wkładki w miejscu; dzięki temu nie musisz obawiać się, że przemieszczą się one podczas codziennej opieki nad niemowlęciem lub nocnych pobudek na karmienie.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.