Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Lansinoh
Adres


Pojemność 1 szt.
Postać Laktator
Dostępność

Spis treści:

Opis

Lansinoh, laktator manualny – wyrób medyczny, który pozwala na ciche, efektywne i dwufazowe odciąganie pokarmu. Produkt jest lekki, kompaktowy i prosty w obsłudze, dzięki czemu może być używany zarówno w domu, jak i poza nim. Został wyposażony w ergonomiczny uchwyt easy-express™, wspomagający redukcję przeciążeń nadgarstka podczas odciągania mleka. W zestawie znajduje się również smoczek z wolnym przepływem.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: bazę laktatora, poduszeczkę ComfortFit®, butelkę Lansinoh® mOmma® o pojemności 160 ml, podstawkę pod butelkę, biały zawór, silikonową membranę, uchwyt, nakrętkę na butelkę i krążek zabezpieczający, smoczek NaturalWave® wraz z nakrętką.

Wyrób nie zawiera Bisfenolu-A.

Przeznaczenie produktu

Wyrób medyczny należy stosować do odciągania mleka i zapewnienia dziecku pokarmu podczas nieobecności mamy. Poduszeczka ComfortSeal™ pomaga tworzyć próżnię, która pozwala na odciąganie pokarmu w dwóch oddzielnych fazach, naśladujących naturalne ssanie pokarmu przez dziecko. Faza 1 to szybsze odciąganie, które pomaga inicjować wypływ mleka. Z kolei faza 2 zapewnia głębsze i wolniejsze ruchy wspomagające maksymalizację i wydłużenie czasu wypływu pokarmu.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • Laktator złożyć zgodnie z instrukcją. Należy upewnić się, że lejek jest skierowany w dół i mleko będzie spływać do butelki.
  • Lejek i poduszeczkę przycisnąć do piersi. Następnie nacisnąć rączkę, aby wytworzyć próżnię (powinno być odczuwalne ssanie).
  • Funkcję pracy “Let down” ustawić na rączce i nacisnąć ją. Po około 1-2 minutach zmienić tryb pracy, wciskając przycisk PUSH.
  • Sesja odciągania może trwać nawet 20-30 minut.

Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zapoznać się z ulotką/instrukcją dołączoną do wyrobu.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się na ulotce/instrukcji dołączonej do wyrobu medycznego.

Uwagi

Parametry techniczne:

  • Technologia dwufazowa
  • Możliwość zmiany trybu pracy

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Rejestracja

wyrób medyczny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.