Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Joy Division
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Tampony
Dostępność

Spis treści:

Joy Division Original Soft-Tampons miękki tampon 1 sztuka Opis

Oryginalny miękki tampon został opracowany na podstawie różnych znanych aspektów ginekologii; albo do korzystania z nich w saunie, podczas uprawiania sportu, podczas pływania lub podczas stosunku w czasie menstruacji.

Pływanie, sauna, sport i współżycie seksualne często padają ofiarą kobiecego cyklu miesiączkowego. Więc co robisz, jeśli masz miesiączkę i chcesz się dobrze bawić pływając lub ćwicząc? Miękki Tampon jest doskonałym uzupełnieniem sanitarnych tamponów i podpasek higienicznych. Original Soft-Tampon to gąbka całkowicie pozbawiona niepokojącego sznurka.


Joy Division Original Soft-Tampons miękki tampon 1 sztuka Skład

materiał bezpieczny dla ciała i przyjazny dla skóry

Joy Division Original Soft-Tampons miękki tampon 1 sztuka Wskazania

- doskonałe, ergonomiczne dopasowanie
- indywidualne i higieniczne opakowanie
- zgodność ze skórą dermatologicznie i klinicznie testowana
- idealny do stosowania ze środkami plemnikobójczymi
- idealny do sanitarnych stosunków seksualnych
- łatwe wyjmowanie zgodnie z opisem w instrukcji
- dowód Oeko-Tex
- nie jest środkiem antykoncepcyjnym

Joy Division Original Soft-Tampons miękki tampon 1 sztuka Działanie

Joy Division Original Soft-Tampons miękki tampon 1 sztuka Dawkowanie

Upewnij się, że myjesz ręce przed włożeniem lub wyjęciem oryginalnych tamponów!

Wstawianie:
1. Wyjmij tampon z opakowania.
2. Aby ułatwić wkładanie, zalecamy nałożenie niewielkiej ilości smaru (na przykład Original AQUAglide) na (suche) tampon lub zwilżenie go czystą wodą. Dokładnie wyciśnij, aby mógł wchłonąć jak najwięcej płynu.
3. Kucanie lub siedzenie na toalecie to najprostszy sposób na wstawienie oryginalnego miękkiego tamponu.
4. Umieść palec wskazujący na jednej z płaskich powierzchni tamponu, przytrzymaj tampon z boku między kciukiem a środkowym palcem i ściśnij go razem. Dzięki nowemu kształtowi, przypominającemu serce, miękkie Tampony mają wąską końcówkę. Dwa skierowane w dół skrzydełka tworzą na spodniej stronie nici, w których można umieścić palec podczas wciskania tamponu we właściwe położenie podczas wkładania. Użyj drugiej ręki, aby otworzyć wargi sromowe i za pomocą palca wskazującego lub środkowego wepchnij tampon do pochwy, aż tampon zbliży się do szyi macicy (patrz diagram).Jak długo mogę go nosić:
Zmień swój tampon (tak jak każdy inny tampon) w regularnych odstępach czasu. To, jak długo będziesz nosić tampon, zależy od intensywności twojego okresu. Być może będziesz musiał częściej zmieniać tampony na początku okresu (w przybliżeniu co 3 do 5 godzin). Kiedy twój okres się kończy, czas trwania powinien wynosić od około 5 do maksymalnie 8 godzin. Zalecamy jednak zmianę co 4 do 6 godzin. Zmniejszasz ryzyko infekcji, zmieniając oryginalny miękki Tampon po pływaniu lub po stosunku seksualnym bez prezerwatyw.

Usuwanie:
Tampon można łatwo usunąć za pomocą zintegrowanej griptab, pociągając za uchwyt z indeksem lub środkowym palcem. Jeśli jednak trudno jest usunąć tampon, zalecamy wybór pozycji w kucki, ponieważ teraz głębokość pochwy zostaje zmniejszona z 9-10 cm do 4-5 cm. Poprzez dodatkowe naciśnięcie tampon przesuwa się w dół, więc łatwiej jest go dosięgnąć. Duszek pochwy może być również pomocny, moczony tampon zsunie się automatycznie i można go złapać łatwiej.

Joy Division Original Soft-Tampons miękki tampon 1 sztuka Dodatkowe

Miękkie tampony nie są środkiem antykoncepcyjnym. Miękkie tampony są bezpieczne do użycia z prezerwatywami i cewką antykoncepcyjną. Jeśli niedawno wprowadzono cewkę antykoncepcyjną, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli tamponu nie można usunąć, należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

- doskonałe, ergonomiczne dopasowanie- indywidualne i higieniczne opakowanie- zgodność ze skórą dermatologicznie i klinicznie testowana- idealny do stosowania ze środkami plemnikobójczymi- idealny do sanitarnych stosunków seksualnych- łatwe wyjmowanie zgodnie z opisem w instrukcji- dowód Oeko-Tex- nie jest środkiem antykoncepcyjnym

Działanie

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.