product-image
Hyruan ONE roztwór do wstrzykiwań dostawowych 1 strzykawka 3 ml
247.99 zł

Niedostępny

Hyruan ONE roztwór do wstrzykiwań dostawowych 1 strzykawka 3 ml

Hyruan ONE roztwór do wstrzykiwań dostawowych 1 strzykawka 3 ml

Brak ocen

Producent
LG Chem

Grzybowska 80/82, 00-844 Warszawa

Pojemność
3ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 8,266.33 zł


Niedostępny

247.99 zł

Opis

Hyruan ONE to wyrób medyczny w postaci roztworu do wstrzykiwań dostawowych. Produkt do stosowania w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Zawartość opakowania

1 ml Hyruan One zawiera: Usieciowany kwas hialuronowy 20 mg, sól fizjologiczna buforowana fosforanami q,s,.

Opakowanie zawiera 1 strzykawkę z 3 ml roztworu. 

Przeznaczenie produktu

Objawowe leczenie choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego.

Charakterystyka produktu

Naturalnie występujący kwas hialuronowy w różnych częściach organizmu pełni rolę pochłaniacza wstrząsów w stawach, chroni chrząstkę i łagodzi ból związany z chorobą zwyrodnieniową stawów.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Częste pytania

Kwas hialuronowy na stawy Hyruan One, wstrzykiwany w kolano za pomocą strzykawki i igły, ma silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, ale jest ono ograniczone czasowo. Przez jak długi okres preparat będzie wykazywał skuteczność? Zależy to od indywidualnej odpowiedzi pacjenta na terapię. Średnio korzystne efekty dla organizmu, jakie zapewnia zastrzyk na stawy Hyruan One, utrzymują się do 12 miesięcy po iniekcji. W tym czasie chorzy obserwują znaczne polepszenie ruchomości stawów oraz złagodzenie bólu towarzyszącego zwyrodnieniom, co wiąże się z radykalną poprawą komfortu życia. Zastrzyk w kolano Hyruan One umożliwia codzienne funkcjonowanie, ułatwia wypełnianie obowiązków domowych i pozwala wykonywać pracę zawodową.

Do najskuteczniejszych substancji stosowanych w terapii choroby zwyrodnieniowej stawów (również o podłożu reumatycznym) należy kwas hialuronowy - zastrzyk Hyruan One dostarcza 3 ml roztworu tego związku chemicznego z dodatkiem soli fizjologicznej buforowanej fosforanami. Produkt wyróżnia się na tle leków na reumatyzm oraz maści, tabletek i innych leków na bóle mięśni i stawów jako preparat skutecznie redukujący objawy zwyrodnienia stawu kolanowego. Receptura Hyruan One opiera się na kwasie hialuronowym, naturalnie występującym w organizmie ludzkim. Jego suplementacja w postaci iniekcji zapewnia odpowiednią amortyzację stawom kolanowym, chroniąc je przed wstrząsami, korzystnie wpływa na chrząstkę stawową i redukuje ból towarzyszący chorobie zwyrodnieniowej.

Iniekcja dostawowa Hyruan One wiąże się z pewnymi ograniczeniami aktywności fizycznej tuż po zastrzyku. Unikanie wzmożonego wysiłku zalecane jest szczególnie w pierwszych dobach po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Kluczowe znaczenie ma początkowe 48 godzin. W tym czasie pacjenci powinni unikać intensywnego ruchu oraz czynności wymagających wykazywania się tężyzną fizyczną. Dotyczy to zwłaszcza biegania i wchodzenia po schodach, a także dźwigania ciężkich toreb czy przesuwania mebli. 

Osobom sięgającym po Hyruan One roztwór do wstrzykiwań tuż po iniekcji nie zaleca się też smarowania kolan preparatami o działaniu chłodzącym lub rozgrzewającym. Kobietom - nie tylko w pierwszych dniach po zastrzyku, ale podczas całej terapii - rekomenduje się rezygnację z butów na wysokim obcasie. Ich noszenie stanowi jedną z najważniejszych przyczyn przeciążeń stawów i sprzyja rozwojowi oraz zaostrzeniu choroby zwyrodnieniowej kolan.

Producent

Postać

Dla kogo

kobieta
mężczyzna

Kluczowy składnik

kwas hialuronowy

Wiek

18-30 lat
30-40 lat

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem