Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Pojemność 500 ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml Skład

FortiCare - Dieta zawierająca składniki immunomodulujące (kwasy omega-3: EPA i DHA,), wysokobiałkowa, hiperkaloryczna (1,6 kcal/ml). Najważniejsze właściwości  żywieniowe: Przeznaczona dla pacjentów chorych onkologicznie przed rozległymi operacjami z powodu nowotworów w obrębie jamy brzusznej i szyi. Wzbogacony w kwasy omega-3. Zawartość kwasów EPA i DHA: 1,12 g w 125 ml produktu. Wysoka zawartość białka – 11,3g w 125 ml produktu. Wysokoenergetyczny (1,6 kcal/ml). Wysoka wartość przeciwutleniaczy (witaminy C i E, karotenoidów, selenu). Klinicznie wolny od laktozy. Zawiera błonnik. Bezglutenowa.

FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml Wskazania

Do postępowania żywieniowego w niedożywieniu związanym z chorobą nowotworową.

FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml Dawkowanie

Produkt gotowy do spożycia, przeznaczony do picia. Najlepiej podawać schłodzony. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Produkt zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 minut do 1 godziny), między posiłkami. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Po pierwszym otwarciu opakowania produkt przechowywać w lodówce, w zamkniętej butelce, nie dłużej niż 24 godziny.

FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml Przeciwwskazania

Stosować pod nadzorem lekarza. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować w przypadku nietolerancji laktozy, alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii oraz u pacjentów wymagających diety bezresztkowej. Ze względu na wysoką zawartość białka produkt nie jest odpowiedni dla pacjentów z niewydolnością nerek (bez odpowiedniej nerkowej terapii zastępczej) oraz wątroby, zagrożonych wystąpieniem encefalopatii wątrobowej. Stosować ostrożnie u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia krwi i/lub przyjmujących leki przeciwzakrzepowe. Może być jedynym źródłem pożywienia. Nie podawać dożylnie.

FORTICARE płyn odżywczy o smaku pomarańczowo-cytrynowym 4 x 125 ml Dodatkowe

Pełna informacja żywieniowa - http://nutriciamedyczna.pl/etykiety/Forticare_sm_pomar-cytryn_4x125ml_14-10-2014.pdf

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Do postępowania żywieniowego w niedożywieniu związanym z chorobą nowotworową.

Rejestracja

żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.