Nutricia - producent żywności dla niemowląt oraz żywności medycznej | Wpateka.pl

Znaleziono produktów: 102

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Nutricia - producent żywności dla niemowląt oraz żywności medycznej | Wpateka.pl

(102)

-

... 4
2 3 ... 4

Nutricia - obszary działania

Nutricia to firma zajmująca się opieką żywieniową. Wykorzystuje nowoczesne rozwiązania i innowacyjne technologie w celu produkcji bezpiecznych wyrobów, które są wytwarzane z dbałością o środowisko, klimat oraz interesy rolników. Produktem, z którego słyną zakłady produkcyjne Nutricia, są kaszki, mleka, oraz posiłki dla dzieci. Kolejnym obszarem jest wytwarzanie specjalistycznej żywności medycznej, która korzystnie wpłynie na stan zdrowia osób zmagających się z różnorodnymi schorzeniami. Wszystkie oferowane produkty posiadają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze. Nutricia zajmuje się też prowadzeniem badań nad mlekiem matki w celu produkcji najbardziej korzystnych dla organizmu niemowlaka mlek modyfikowanych.


Produkty dla niemowląt od marki Nutricia

Największą popularnością cieszą się mleka modyfikowane produkowane przez markę Nutricia. Produkty dostępne w sklepach pod nazwą Bebilon dostępne są do zakupu zarówno w formie proszku, jak i w płynie - gotowe do podania. Lekarze polecają także suplementy dedykowane dzieciom, które przyszły na świat poprzez cięcie cesarskie. W asortymencie marki można odnaleźć także produkty ułatwiające proces poszerzania diety. Kaszki, deserki czy gotowe zupy są bardzo proste w przygotowaniu i chętnie zjadane przez najmłodsze dzieci. Dużym atutem, docenianym przez młodych rodziców, jest możliwość skorzystania z darmowej infolinii udzielającej porad dotyczących produktów Bebiko, Bebilon i Bobovita. 


Nutricia - żywność medyczna

Nutricia zajmuje się produkcją żywności dla pacjentów przebywających w szpitalu, zmagających się ze schorzeniami onkologicznymi i neurologicznymi. Dostępne preparaty umożliwiają regularne spożywanie zbilansowanych posiłków, które ułatwią rekonwalescencję po przebytych schorzeniach i zapobiegną powstaniu niedoborów. W asortymencie można też odnaleźć alternatywę dla mleka krowiego, które często jest źródłem alergii. Nutricia oferuje też żywienie dojelitowe dla osób, które nie mogą pobierać pożywienia w standardowej formie, a nie przebywają w warunkach szpitalnych. 


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem