Bronchidar Syrop 100 ml

cena
10,69 zł
Producent Axxon
Pojemność 100 ml
Postać leku Syrop
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

7,5 ml syropu zawiera: wyciąg z liścia babki zwyczajnej 1,34 g, wyciąg z owocu anyżu - 0,63 g , wyciąg z kory sosny zwyczajnej - 0,63 g, wyciąg z korzenia lukrecji - 0,27 g
Skład ogółem: Cukier, syrop z pigwy, wyciąg z liści babki zwyczajnej, wyciąg z owoców anyżu, wyciąg z kory sosny zwyczajnej, wyciąg z korzenia lukrecji, substancja konserwująca: benzoesan sodu.

Wskazania

Stosować preparat u dzieci od 2 roku życia oraz osób dorosłych w celu wspomagania funkcjonowania organizmu w okresie jesienno-zimowym.

Działanie

Bronchidar syrop to suplement diety o złożonym, naturalnym składzie. Zawarta w nim babka zwyczajna, sosna zwyczajna, anyż i lukrecja pozytywnie oddziałują na stan dróg oddechowych, jednocześnie wspomagając oddychanie. Anyż i lukrecja wykazują właściwości ochronne wobec błony śluzowej jamy ustnej, gardła, krtani oraz strun głosowych. Korzeń lukrecji zaliczany jest do kategorii silnych antyoksydantów, które neutralizują działanie wolnych rodników. Wspomaga czynność systemu immunologicznego. Bronchidar ma postać syropu przeznaczonego do stosowania doustnego.

Dawkowanie

tosować doustnie. Dzieciom od 2 do 5 lat podawać 2,5ml syropu 3 razy na dobę. U dzieci powyżej 5 lat stosować 5 ml syropu 3 razy na dobę. U osób dorosłych stosować 15 ml syropu 3 razy na dobę.

Opinie o Bronchidar Syrop 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bronchidar Syrop 100 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.