Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Pojemność 350g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Bebiko HA 1 mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 350 g [Data ważności 11-03-2022] Skład

opatentowaną kompozycję błonnika GOS/FOS (galaktooligosacharydów i fruktooligosacharydów)LCPUFA - długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy, w tym kwas dokozaheksaenowy DHA (omega 3)nukleotydy

Bebiko HA 1 mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 350 g [Data ważności 11-03-2022] Wskazania

Bebiko HA 1 mniejsza ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego u niemowląt z grupy ryzyka.
To hipoalergiczne mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt, które nie mogą być karmione piersią, a są narażone na ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Są to niemowlęta, których rodzeństwo lub przynajmniej jedno z rodziców jest alergikiem.
Dzięki odpowiedniemu procesowi technologicznemu białko zawarte w mleku Bebiko HA 1 zostało w znacznym stopniu pozbawione właściwości alergizujących i dlatego może być z powodzeniem stosowane u niemowląt narażonych na wystąpienie alergii na białko mleka krowiego.

Bebiko HA 1 mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 350 g [Data ważności 11-03-2022] Dawkowanie

Należy wygotować butelkę i smoczek w wodzie przez 10 minut. Gotować świeżą wodę pitną przez 5 minut, następnie pozostawić do schłodzenia do ok. 40°C. Wlać odmierzoną ciepłą wodę do butelki i odmierzyć dokładną ilość płaskich, nieubitych miarek mleka i dodać do wody. Zamknąć butelkę i potrząsać do całkowitego rozpuszczenia proszku. Sprawdzić temperaturę mleka wewnętrzną stroną przegubu dłoni. Podać dziecku. Umyć butelkę i smoczek zaraz po użyciu.

Bebiko HA 1 mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 350 g [Data ważności 11-03-2022] Dodatkowe

uwaga: Bebiko HA 1 nie powinno być stosowane w diecie niemowląt, u których już stwierdzono alergie na białko mleka krowiego. Wprowadzenie podstawowego mleka początkowego przed mlekiem hipoalergicznym może obniżyć jego skuteczność.Bebiko HA 1 podawaj przynajmniej przez kilka dni, ponieważ brzuszek maluszka po zmianie mleka potrzebuje czasu. Pamiętaj, że częste zmiany mleka nie są dobre - jeśli dolegliwości ustąpiły to warto pozostać przy mleku, które maluch dobrze toleruje. 

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Bebiko HA 1 mniejsza ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego u niemowląt z grupy ryzyka. To hipoalergiczne mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt, które nie mogą być karmione piersią, a są narażone na ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Są to niemowlęta, których rodzeństwo lub przynajmniej jedno z rodziców jest alergikiem. Dzięki odpowiedniemu procesowi technologicznemu białko zawarte w mleku Bebiko HA 1 zostało w znacznym stopniu pozbawione właściwości alergizujących i dlatego może być z powodzeniem stosowane u niemowląt narażonych na wystąpienie alergii na białko mleka krowiego.

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Wiek

3-6 miesięcy 0-3 miesięcy

Mateusz
Stosujemy to mleko od długiego czasu i nasze dziecko bardzo je lubi. Polecam każdym młodym rodzicom.

Justyna
bebiko ha 1 poleciła nam położna przy wyjściu ze szpitala. mleko ma dobre opinie wśród innych mam. mleko bebiko ha bardzo dobrze się rozprowadza i smakuje. na ceneo można sprawdzić gdzie najtaniej kupić bebiko ha 1 ale ja zawsze najlepszą cenę mam na waptece. mleko ha bebiko ma dobry skład i co ważne smakuje mojemu maluszkowi. Na forum dużo mam poleca mleko bebiko ha 1

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.