ApoTrimet PR 35mg tabletki 60 sztuk

cena
11,60 zł
Producent Apotex Polska
Pojemność 60 szt.
Postać Tabletki
Lek na receptę TAK
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Przewlekłe leczenie choroby niedokrwiennej serca – zapobieganie napadom dławicy piersiowej w skojarzeniu z innymi lekami. 

Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletkę należy połknąć popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej podczas posiłku. 

Przeciwwskazania

Możliwe skutki uboczne: Często: ból głowy. Rzadko: zaburzenia przewodu pokarmowego (nudności, wymioty, ból brzucha). Bardzo rzadko: parkinsonizm.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn. 

Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężkie zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby.   Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. O ile nie jest to absolutnie konieczne, nie zaleca się stosowania tego produktu leczniczego podczas ciąży. Nie stosować w okresie karmienia piersią. 

Opinie o ApoTrimet PR 35mg tabletki 60 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.